reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

ja biorę zwykły kwas foliowy :) a inofolic to jak dla mnie też to samo tyle że droższe krzywdy sobie tym nie zrobisz bo jest on jak najbardziej wskazany dla starających się:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
możemy się wspomóc również (cytuję):
1. Wspomagacze naturalne:

----- orzechy

----- migdały

----- ryby

----- czerwone wino



2. Wspomagacze „bez recepty”

----- Wiesiołek (do owulacji)

----- Magnez

----- B complex

----- Vit E (do owulacji)

----- Omega 3

----- Acard

----- Hormeel S

Ilości wg ulotki :-)
Znalazłam również tabletki FertilMan które poprawiają jakość nasienia u mężczyzn można spróbować!
 
Ostatnia edycja:
Też się nad tym wiesiołkiem zastanawiam...

Ale jeszcze spróbuje bez żadnych suplementów i innych z 2-3 cykle, potem robimy badania...
 
Ostatnia edycja:
Jesli chcecie dziewczyny brac wiesiolka to tylko i wylacznie do ovulki bo powoduje skurcze macicy i przeszkadza w zagniezdzeniu :) ja biorac wiesiolka zauwazylam ze mialam duuuzo wiecej sluzu ... :p no ale mi nie pomogl niestety :)

Z inofolikiem duzo dziewczyn tutaj zaszlo w ciaze ale wiadomo na "kazdego dziala cos innego :) powodzenia!!!

aaa dziewczyny jesli szuk@cie inofolicu to szukajcie w aptekach internetowych albo na allegro bo tam bedzie tanszy :) i jeszcze jedno inofolic i inofe& to to samo wiec zobaczcie co tansze :))
 
reklama
To ja narazie dam sobie spokój z wiesiołkiem a jednak kupię inofolic - zobaczymy:) może i na mnie zadziała... sprawdze ile kosztuje u nas w aptece:)
 
Do góry