reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
TAK obyśmy za niedługo chwaliły się naszymi brzuszkami:):):)

Ja wiem że nie będę już sobie wmawiać objawów :) dla mnie jedynym objawem będzie brak @ co najmniej przez 2 tyg. :) i wtedy zrobie test nie wcześniej:) (muszę wytrwać w tym postanowieniu) :)
 
Chwile nie zaglądałam i ile już postów nastukanych :)
Ja też teraz wszędzie widzę brzuchatki i zazdroszczę, strasznie zazdroszczę..:)
To mój pierwszy cykl do którego się przykładam, zaczęłam mierzyć temperaturę, zaczęłam się bardziej obserwować, również biorę Inofolic, założyłam konto na ovufriend i w sumie na telefonie zainstalowałam Ovuview...:) No i tak jak pisałam, kupiłam sobie test owulacyjny Afrodyta, który na podstawie śliny wykrywa owulacje :D
Nie nastawiam się jednak, ze tym razem musi się udać. Chciałabym, żeby się udało, oczywiście, ale świat się nie kończy..:)
 
a ja daje w takim razie na luzik :) nie testuje czekam cierpliwie aż się spóźni ;)) shawty19 ja stosowałam test owulacyjny ale nie z śliny tylko zwykły i tak mimo wskazania owulacji nic z tego nie wyszło - spróbujmy faktycznie wyluzować:tak:
DLA WAS WSZYSTKICH:
Cierpliwość-podczas-osiągania-celów-można-osiągnąć-za-po.jpg
 

Załączniki

  • Cierpliwość-podczas-osiągania-celów-można-osiągnąć-za-po.jpg
    Cierpliwość-podczas-osiągania-celów-można-osiągnąć-za-po.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 26
shawty19 ja tez zaczełam mierzyć tempke itd.... i chyba kupie sobie ten inofolic - jak on działa ten inofolic?

też korzystałam z testów owu w tym cyklu. mam jeszcze zapas i jeszcze w tym mscu skorzystam (na nich zreszta jest napisane ze przez 5 mscy jak sie korzysta i nic z tego to wtedy do lekarza...
 
reklama
a inofolic to co innego czy tez tylko kwas fliowy? bo z tego co widze to drogi ten inofolic.

nie zrobię sobie tym krzywdy? w sensie jest napisane że przyśpiesza wzrastanie pęcherzyka... żeby sobie narobiła kłopotów tym...
 
Do góry