reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

malena a ja tam jestem dobrej myśli!!!!!! O! Póki nie ma okresu wszystko jest możliwe!!!!!!!!! Popatrz na mnie!!! ta dam
owulacja przesunęła mi się tak bardzo że była w ok. 38 dniu cyklu!!!! (pierwsza ciąża przypominam - identycznie!!!) Nawet nie wiesz co ja przez ten miesiąc przeżyłam, ile testów, ile nadziei .... wzlotów i upadków... później bladziochy co drugi dzień i nie to żeby ciemniały!! raz jaśniejszy raz ciemniejszy wychodziły po kilku minutach... już pisałam że nic z tego a za chwilę że bladzioch... dziewczyny mało świra ze mną nie dostały.... juz w końcu nikt z moich bliskich nie wierzył w tą ciążę i pukali się w czoło ze nienormalna jestem... a ja im bach na betę i co??? 278 :laugh2:

Póki nie ma okresu jest nadzieja!!!!!! I tego się trzymajmy bo to najprawdziwsza z prawd :-D
 
reklama
Witam, niestety u mnie @ od wczoraj:-:)-( a już miałam nadzieję że jej nie będzie dobrze że nie testowałam bo znów by była załamka i tak jest bez tego :-:)-(Przed @ miałam brązowe plamienia wyczytałam że może tu być winny niski progesteron (a w badaniu wyszedł mi dobry) już pomału zaczynam schizować czas się umówić na wizytę do gin i zrobić więcej badań ale dopiero jak się skończy@.
Julia możesz wpisać mnie na listę następna 25-26 sierpnia , trzymam kciuki za testujące
222.jpg
 

Załączniki

  • 222.jpg
    222.jpg
    11,1 KB · Wyświetleń: 31
  • 222.jpg
    222.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 30
Dzień dobry z kawka sie witam ...

Gabia wspaniale wieści, ciesze sie ze wszystko jest w porzadku..teraz bez zmartwien prosze ... ;-)

Rurka no kochana twoj przypadek jest wyjatkowy ... oj ciekawa jestem twojej wizyty ... beda 2 groszki ... ;-)

Malenka hey glowa do gory ... nawet jesli teraz nic z tego
.. to idziemy dalej .... uda sie robaczku -musi .... kazda z nas doskonale wie co czujesz ... ale jesteśmy z toba ;-)

Sola,Schwaty witajcie
...

Tabasia wypatruj tej apteki wypatruj .... ;-)
 
A wy tak o tych cyklach a ja właśnie sprawdzilam ... to jest moj 10 ... mega poprostu dlugo grr ...no ale do 10 razy sztuka w moim przypadku hehe teraz się uda
 
my już trochę ponad rok i to mnie martwi bo niby wszystko jest w porządku a jednak coś musi być na rzeczy chyba za bardzo chcę a barzdiej już wyluzować swojego życia nie dam rady :-(
 
reklama
Sola widzisz kochana bo my właśnie blokujemy sie tym mysleniem strasznie ... ja to w 9 cyklu bylam tak napalona jeszcze z inofolikiem ze szok i co ... nic ... a teraz to juz na luzie,sama odpuscilam .. znajome mam 2 tez liczyły, wyliczaly ... i nic. .. odpuscily odrazu pach ...
 
Do góry