reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

bede na posterunku od ok 8 to chce znac wyniczki :)

gabis pieknie :) ufff ja sie nerwow najem przed tym usg w 12tc :( ze wzgledu na m oj wiek
 
reklama
Gabis ciekawa teoria? Ale moze cos w tym jest? A moze tylko zbieg okolicznosci...
Moja corka miala powyzej 150 a syn tak kolo 140... no to zobaczymy co bedzie u Ciebie

To jutro chce piekne zdjecia tescikow;-);-);-)
Gratuluje wizyty;-)
 
Ja bym chetnie zatestowala ale raz ze raczej nic w tym cyklu z tego(tak czuje) a dwa ze za szybko bo krowa ma przyjsc 3-4 sierpnia :p

Julka a Wy sie staracie czy nie ??

A Anulka przycinak cos fotuni nie dodaje :)
 
Watpliwosci czekam na zielone swiatlo:) ale jestem na liscie bo ja zawsze zapominam kiedy @ mam:) a tak wszystko wiem...:)
Trzymam &&&&& za Ciebie:)
 
Gabis super wyniki :)))
Watpliwosci ja tez mialam miec @ tam jak Ty i test juz wyszedl ;) no ale ja mialam owulke bardzo wczesnie... wysylam fluidki ~~~~~~~~~~~~~

Ja tez od rana bede zagladac ;)
 
Dzień dobry :-) u mnie wieści nie najlepsze :-( test robiłam i niestety tylko I kreska :-( tyle zamieszania zrobiłam i lipa :-( chyba zostanę tu z tego forum jako ostatnia i "zgaszę światło" :-:)-:)-:)-:)-( nie mi nie wychodzi :-( nawet dziecka nie jestem w stanie urodzić :-:)-:)-( szok!!!!!!!!

Mimo wszystko trzymam kciuki za wszystkie testujące :-)

Tinuś
​a jak u Ciebie????

Julia dam znać kiedy następna @, możesz mnie przepisać na sierpień tylko na razie bez daty.
 
malena, słoneczko, nie przejmuj się i nie mów tu takich rzeczy :*
Wcale nie będziesz ostatnia, po prostu to nie Twój czas ! :)
I nie, nie narobiłaś zamieszania, każda z nas jak jej się tylko spóźnia @, albo widzi jakieś 'ciążowe' objawy robi sobie nadzieje, to naturalne.
Jestem z Tobą i trzymam kciuki za następny cykl ! ;)
 
reklama
Do góry