reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

Motylkowa i Mychunia cudne dzieciaki :D
Ja mialam rwe kulszowa od 6tc do konca. Koszmar!!
A przytylam 18kg ale nie bylo jakos strasznie widac ;)
 
reklama
Mychunia- cudna rąsia Franka, a imię jeszcze piękniejsze!

Motylek
- jaki śliczny buziolek Kubusia! Motylek ja też już z 8 kilo od początku ciąży przytyłam, ale przyznam, że jak skończyły się mdłości, to sobie ostro dogadzałam. Od wczoraj postanowiłam wziąć się za siebie i zrównoważoną dietę, 5 małych posiłków dziennie.

Gabis- a na poniedziałkowej wizycie będziesz miała USG genetyczne? TSH pięknie spadło przez ten niedługi czas, a jak FT4, podniosło się? Bo przy Hashimoto ten parametr jest jeszcze ważniejszy niż TSH.

Asiu
- :***

Ale dużo nowych staraczek, super! Obyście wszystkie szybko się przeniosły na ciążowe fora. :-D
 
Anula nie robiłam FT4 bo to sobie robiłam prywatnie, a jak pójde do endo to bede miała skierowanie.
A w pon na wizycie bede miała USG :)

Dziewczyny a wyniki Toxo i Różyczki mam IgG-dodatni, IgM-ujemny. Czyli przetłumaczcie mi na chłopski rozum.
 
Cześć Dziewczyny!

Motylkowa, Mychunia - Ojej, jakie cudne fotki, znów sie prawie popłakałam!:happy2::happy2: Franio świetny :) a Kubusiowi życzę dużo zdrówka i trzymam kciuki &&&&

Tabasia - ja mam zamiar testować jutro. Jestem w 23 dc, ale chyba mi sie owulacja ciut przesunęła (za szybko), więc chyba się cały cykl skróci. Robie test jutro rano, bo jeśli się okaże, że jest pozytywny, to chce skoczyc przed urlopem do gin. A poz atym jeste mega niecierpliwa :))) Kupiłam taki test:
CARE diagnostica: Schwangerschafts

Podobno jest mega czuły. Mam nadzieję, że oprócz tego pokazuje || :-):-):-);-)
Ja z Clearblue miałam owulacyjne i byłam bardzo zadowolona. Dajcie z Maleną koniecznie znać, jaki wynik!!!

AsiaSzw
- ale się uśmiałam z tekstu o cyckach ;)) ja mam nadzieję, że mi w ciąży właśnie w cycki pójdzie, a nie w tyłek! hahaha :-D

Aschlee - wiesz, że będę trzymać kciuki!! &&&&&&

Ja właśnie po ostatnim dniu pracy przed urlopem. Jeszcze do mnie nie dociera ;) Jutro pranie i pakowanie mnie czeka. U nas własnie spadło troche deszczu i trochę tej duchoty mniej na szczęście. A ja juz sama nie wiem co myśleć - przez parę dni mnie brzuch naparzał, teraz tak minimalnie pobolewa... Jutro się okaże.

Miłego popołudnia!
 
witam się i ja...wieczornie :-) w związku z brzydką pogodą obejrzałam sobie filmik :-) i tak zleciało, ale to dobrze bo jutro mój luby już będzie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
mychunia znowu mogłam zobaczyć piękną ronię :tak: coś pięknego :tak: super :tak:
liliMarlene trzymam kcikuasy za II krechy ;-);-);-);-);-);-) daj znać jak zrobisz :tak:

ja to raczej nie doczekam do testowania, z tego względu, że wcześniej @ dostanę. już brzuch mnie boli i to tak właśnie na @:sorry2: no trudno :sorry2: jak nie teraz to może następnym razem :tak: ciągle wierzę, że chyba kiedyś i na mnie przyjdzie pora ;-)

życzę miłej nocki :-)
 
reklama
witam się i ja...wieczornie :-) w związku z brzydką pogodą obejrzałam sobie filmik :-) i tak zleciało, ale to dobrze bo jutro mój luby już będzie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
mychunia znowu mogłam zobaczyć piękną ronię :tak: coś pięknego :tak: super :tak:
liliMarlene trzymam kcikuasy za II krechy ;-);-);-);-);-);-) daj znać jak zrobisz :tak:

ja to raczej nie doczekam do testowania, z tego względu, że wcześniej @ dostanę. już brzuch mnie boli i to tak właśnie na @:sorry2: no trudno :sorry2: jak nie teraz to może następnym razem :tak: ciągle wierzę, że chyba kiedyś i na mnie przyjdzie pora ;-)

życzę miłej nocki :-)

malena - dzięki. Mnie też brzuch boli, ale i tak zrobię test... Już z tego podekscytowania doczekać się nie mogę. I nie uwierzysz, ale jak jeszcze wczoraj pisałam, że nie pamietam, co mi się śni, tak dziś nad ranem śniło mi się, że miałam pozytywny test!!:-):-):-D:-D:-)
 
Do góry