reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Shawty ja mie korzystam.
Gabis znam to doskonale. Raz tylko w pierwszej ciazy sie sciskalam i moje poranne mdlosci byly o 22 :D a tak to mulilo mnie okrutnie calymi dniami...
 
Tabasia to wiesz co czuje. A ostatnio to nasilają mi sie wlasnie wieczorne mdlosci blee.

Shawty ja bylam zadowolona z ovufr. Raz wydawalo mi sie ze wyznaczyl owu 1 dzien pozniej ale ogolnie to bylo ok.
 
Gabis bidulko wspolczuje ci mdlosci. Masz juz brzuchol??

Ja tez mialam ovufriend i bylam mega zadowolona. Teraz automatycznie mam konto na belly i tez jest super. Polecam. Gabis prowadzisz tam wykres ciazowy?
 
Dzieki Asiu. Mam tez belly friend ale nie zagladam tam czesto. A jaki ty masz tam wykres?
A brzucha no nie mam jakiegos takiego specjalnego. Wieczorem ale to bardziej jak sie najem. To uwidacznia mi sie taka oponka. Zrobie fotke w domu to wam pokaze.
 
Wykres- w sensie ze zaznaczam tam sobie samopoczucie itp nie wykres ;-) ale zagladam codziennie bo te porady sa fajne codziennie nowe nie zawsze sie przydaja ale niekiedy wrecz super. No i patrze tak ze coraz dalej :-) i taka jestem szczesliwa ze na tapete w lapie bym sobie to ustawila. Crejzi wiem. ;-) moj brzuszek nie rosnie. Tak jak wyskoczyl tak jest caly czas. Hihi
 
Aaa no moja bystrosc powala. ;-)
A masz wykupiony abonament? Bo jak mialam miesiac darmowego to podobalo mi sie tam ze mozna bylo sprawdzic tam wielkosc zarodka w siatkach centylowych.
 
reklama
Do góry