reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

To pewnie tak. Bo mi na ovu sie abonament wczesniej skonczyl ale w nagrode że zaszłam dostalam miesiac gratis. ;-)

Jeszcze 15 min i do domuuuu. A od pon laba. Hurra!
 
reklama
W pracy powiedzialam zeby znalezli kogos na moje miejsce ale widze ze im sie nie spieszy.

A w pon mam wizyte i ide na L4 juz.

Wczoraj bylam na badaniach i wlasnie maz odebral wyniki i TSH mam juz "tylko" 3,13. Spadlo z 6,06 po 2 tyg brania leku. Uff.
 
i ja mam swoją piąteczkę P1030609.jpg :-) Franio już ma nereczkę zdrową i cudnie ziewał i machał do Mamusi łapką na usg :-D u mnie tylko 4 kg na plusie od początku ciąży :-)

niestety moje skurcze mogą być początkiem rwy kulszowej :-(
 

Załączniki

  • P1030609.jpg
    P1030609.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 84
O no to pieknie.
A uprzedzilas ze idziesz na zwolnienie czy tak tylko haslo zapodalas? Bo wiesz moze mysleli ze jeszcze popracujesz

Mychunia padlam jakie boskie foto!!!! Cieszymy sie ze Franio ma sie dobrze ;-)
 
dziekuje za miłe słowa pocieszenia ale i tak bede sie martwiła, 21.08 jestesmy umówieni na echokardiogram do Rudy Śląskiej


WP_20140724_003[1].jpgMoj synuś coraz piękniejszy , chyba po Tacie :)
 

Załączniki

  • WP_20140724_003[1].jpg
    WP_20140724_003[1].jpg
    13 KB · Wyświetleń: 79
Motylkowa no pewnie ze sie bedziesz martwic - mamy tak maja;)
Mychuna no niezle 4 kg;) ja soe modle zeby przytc max 20;) jus sie staram nie jes slodkiego i tuczacego ale chyba taka moja natura ze w ciazy mega tyje.
Asiu a ty jak bo bylas na urlopie a teraz na bezplatnym juz?
 
Ostatnia edycja:
Kasikz ja do 10 sierpnia na urlopie a potem bezplatny dopiero.
Ja z Pafciem przytylam 9kg w calej ciazy. Zobaczymy jak teraz. Puki co schudlam 2 kg w pierwszych 2 tyg a teraz juz wrocilam do wagi wyjsciowej wiec jestem na 0 :-) :-) :-) a cycki wielkie chyba one po kg kazdy ;-)
 
reklama
Asia w pracy powiedzialam do kiedy jestem. Ale oni obudza sie w pon jak zobaczą ze mnie nie ma.

Mychunia, Motylkowa ale cudne zdjecia i wspaniale Maluszki.
 
Do góry