reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Hej dziewczyny.

Majdaczku ja nic nie pamietam bo na nic uwagi nie zwracalam. Cycki jedynie 8 dpo mnie bolec zaczely. Plamienia sie zaczely w dniu w ktorym powinnam miec @ i trwaly 8 dni.

Gabis mnie tak bola ze o macaniu mozna zapomniec :-(

Motylku buziak i kciuki aby gosc sie ujawnil &&&

Lalka ja mialam tyle sluzu ze podzielic bym sie mogla.

Julka ja mam termin na luty i to był nasz 10 cykl.

Dzis bylam pierwszy raz od miesica w pracy. Tylko jedna klientke zrobilam a tak sie stesknilam za dziewczynami ze az plakalam z radosci. Jestem oficjalnie na urlopie :p bardzo sie ciesze!!!
 
Gabis - mnie przed testowaniem bardzo boały, potem już coraz mniej do 10 tyg, teraz tylko sporadycznie :cool2:

Asiu - to ty już nie na zwolnieniu? Wracasz do pracy po urlopie?

Lalka- zobaczy czy jutro się rozkręci, jak nie to trzeba powtórzyć testy

Majdaczku - niestety @ przychodzą nieproszone , kiedy im sie podoba. Wiele fasolek już na tym forum się pojawiło ale nie pamiętam by ktoś miał typową implatację :zawstydzona/y:

Ysenia - przytulam, tez przechodziłam przez taki okres. Na ogół wsztko co zapanuje mi sie udaje (oprócz odchodzania) a fasolka chciała przyjśc wg. własnych zasad :sorry2:
 
Iwo ja na zwolnienie bede mogla pojsc dopiero w październiku ponieważ teraz mi sie nie pyli. Za to teraz jestem caly lipiec i kawalek sierpnia na urlopie normalnym płatnym potem wezme bezpłatny i od pazdziernika zwolnienie. niestety taki kraj!:confused:
 
reklama
Hej Laski :) postaram sie odpisac wieczorkiem bo jestem w pracy ale teraz mam pytanie ktore strasznie mnie nurtuje... czy powinnam robic badania na toksoplazmoze? Robilam prz3d pierwsza ciaza (5lat temu) i wyszlo negatywne. Nie mialam stycznosci zbytniej z kotami a tym bardziej ich odchodami przez te lata. Teraz od 3 miesiacy mamy psa,ale wiem ze od nich tokso sie nie lapie... kurcze nie zdaze juz krwi zrobic przed owulacja zreszta u mnie chyba takich badan w ogole nie robia tamte byly z Polski...
 
Do góry