reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam

Zaraz wkleje liste, kochane jak najbardziej moge dolaczyc do listy dziewczyny ktore zafasolkowaly:) i z terminem i liczba prob tylko musze uzyskac od Was te dane:)


Majdaczek kochana nie panikuj, jesli juz to cos tam sie dzieje...:) wiec trzeba byc dobrej mysli:) ja wierze sie udalo:)

Anula88 kochana takie objawy piekne trzymam &&&&&&&&

No nic zaraz lece do pracy mialam cos wiecej napisac ale juz nie zdarzee;/
 
reklama
005.gif
6-Staraczki-2014-5084.gif


II kreseczki,termin: III 2015 rurka (ktore podejscie kochana?)


Starające się: 16



LIPIEC
anula88 - @ 10.07
yesenia - @ 11.07
lalka - @ 12.07
majdaczek14 - @ 12.07
Charlie20 - @ 14.07
sunajka897 - @ 15.07
kasikz - @ 17.07
julia0903 - @ 22.07
babydust - @ 25.07
malena100 - @ 26.07

Tinuś22 - @ 29.07

Aschlee25 - @ 30.07
missiiss1301 - @ 30-31.07


SIERPIEŃ

Dominika89 - @ 02.08
Tabasia - @ 04.08
wątpliwości3 - @ - 04.08

POCZEKALNIA
,jołasia
 
Dziewczyny Ja odpuszczam. Mam już wszystkiego dość, wszystko mamy pod górkę, już nie wyrabiam
realmad2.gif.pagespeed.ce.lNT9dwfExo.gif
Wiem, że to na pewno @, bo strasznie boli mnie brzuch i plecy, musiałam poratować się nospą forte. Wyrzucam cały ten inofolic, szkoda na niego kasy, myślę, że to przez niego przyśpieszyło mi się wszystko i miałam tak mocne w tym cyklu wszystkie objawy, nawet jak zbliżała mi się owulacja. Przestaje mierzyć temp., znikam z ovufrend, kasuję mój kalendarzyk z telefonu, nie chce widzieć żadnych wykresów. Nie chce nawet wiedzieć kiedy będzie owulacja. Mam już tego dość. Jedynym plusem tej całej sytuacji jest to, że nie muszę się stresować już przez te dwa dni. Przynajmniej mam doła dwa dni wcześniej. Nawet nie mogę sobie popłakać, bo jestem w pracy
IEII9KXBQxSRVcJBCPSHIIAsyIbJmQCkDIEHFHjF8AMU9UHwQwzFUaLMBLPTwZ8AcaHSAQAYTqOOLCip8IU05CbyzQSyDVPfMCANk0wEdmYSxix3MJAPNN80gwA44ZEBy1UA64ECKN0h8kkAGogjhpyjAuIHOH9MQgAMEBU2BQyirNNBAEkkAISmklNYQByUH6VBARZxKVACiAwUEADs=
Nie przypuszczałam, że ten cykl tak się zakończy. Nawet nie wiem na kiedy będę miała termin następnej @, już nic nie wiem... Ale jestem na siebie wściekła
realmad2.gif.pagespeed.ce.lNT9dwfExo.gif
 
Majdaczku to ze cie brzuch boli o niczym nie swiadczy, ja w pierwszej ciazy zwijalam sie z bolu...a to byla ciaza... wiec prosze spokojnie do tego podejdz..jeszcze 2 dni i bedziesz wiedziala na czym stoisz bo widze ze u Ciebie jedna wielka hustawka:( trzymaj sie:****
 
julia kochana jesteś, ale ja wiem, że to @. Właśnie wróciłam z WC i krwawienie jest coraz większe. Znam już swój organizm i wiem, że tak właśnie zaczyna się u mnie @. Myślę, że to przez inofolic.
jedynym moim pocieszeniem jest to, że jeszcze 6 dni (bez dzisiejszego) do pracy i mam urlop, a za 9 dni wyjeżdżamy nad morze. Tam może się trochę zresetuję, najprawdopodobniej tam będę miała dni płodne, nawet nie chce tego sprawdzać, może jak podejdę do tego na luzie...
 
Ostatnia edycja:
Hej mam pytanie do zafasolkowanych staraczek. Czy każdą z was bolą piersi, i jak bardzo? Bo mnie na początku bolały straaasznie a teraz to juz coraz mniej i nie wiem czy to dobry znak.
 
majdaczku - przykro mi bardzo...:(

gabis... w pierwszej ciąży bolały mnie baaardzo bardzo , w drugiej ciąży też bolały ale nieco mniej a teraz podszczypują, prawie nie bolą raczej mrowią...
 
reklama
Gabis kochana mnie tez na poczatku bardzo bolaly pozniej troszke mniej ja uwazam ze niemasz sie czym martwic;-)

Rurko ktory to byl cykl w ktorym wam sie udalo? Wydaje mi sie ze 1 lub 2 ale niechce strzelac;-)
 
Do góry