reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
byłam na becie... wynik po 14..... dzisiaj znowu bladzioch, jeszcze bledszy od tego w poniedziałek...:( nie rozumiem... a jak to pozamaciczna albo biochemiczna??? albo jeszcze coś innego??? :( zaczynam się naprawdę bać ze coś jest nie tak.... nie wiem już co myśleć... normalnie masakra jakaś....
 
a ja siedzę i ryczę.... Zuza na dodatek wygrzebała w szufladzie teczkę z ciąży z Haneczką... jej USG ... i o dzidzię dopytuje.....Boże co za podły dzień!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Rurka kochana trzymam kciuki za piekna bete:tak: glowa do gory.

Julia u mnie w porzadku...chyba...nic sie nie dzieje staramy sie dalej.Czekam na wizyte:tak:
 
Rurko kochana niepoddawaj sie nic straconego!! Oj znam te pytania:-(
P.s bede juz w pracy wiec bede mega wdzieczna jak napiszesz sms mo:-)

Aschlee &&&&&&&&&

A u nas pada ;-) ciesze sie bo przynajmniej nie bede sie gotowala w pracy
 
rurka aż mi Cię żal. Ta niepewność jest chyba gorsza, niż gdyby już @ przylazła.
Ja dalej zaciskam za Ciebie mocno kciuki i wierzę, że Ci się udało.
 
Ewelinka ja siedze na balkonie tylko od 8 do 9 bo potem juz nie da sie wyciedziec, ale ja lubie sie tak stopniowo opalac wtedy jest ładniejsza skóra i trwalsza opalenizna.

Majdaczku ja mialam regularne cykle i wysoka prolaktyne wiec nie ma regoly. A po inofolicu nie czułam żadnej różnicy do tego stopnia, że nie wiem kiedy miałam ovu :szok:

Rurka trzymam kciuki za Bete!! Daj znać jak najszybciej.
 
reklama
Do góry