reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Witsm witam

Missss kurcze ale nieladna ta wysypka. Ciekawe co cie az tak uczulilo. Popros ich zeby bete ci zrobili odrazu bo dzis i wczoraj mialas pozytywny test zeby nie zapodali ci jakis sterydow. Biedactwo. Czekamy na wiesci!!@
 
Witam

Misss kurcze dobrze ze pojechalas konievznie odezwij sie i daj znac po...!!!!

A u nas tez nocka z przebojami:/
Corka w nocy wymiotowala i nad ranem biegunke miala...a teraz lezy plackiem brzuszek ja boli,stan podgoraczkowy ma:/
 
Miissis - parę dni po zrobieniu testu ciążowego dostałam pierwszy raz w życiu pokrzywki na całym ciele - dostałam tylko wapno i w razie duszności dostałam skierowanie do szpitala, ale samo przeszło po paru dniach. Tu na wątku, w styczniu, nawet fotkę wkleiłam https://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/staraczki-2014-a-69191/index153.html#post10428899
attachment.php
To było czerwone.
Tu na początku, zanim rozlało się bardziej:
20140122_101934.jpg
Wtedy mi tłumaczyli, że w ciąży mogą występować takie ostre reakcje alergiczne (niby nie mam alergii). Miałam to na całym ciele. Okropnie swędziało. Stawy miałam mocno opuchnięte (palce, nadgarstki, kolana, kostki).
I że to nie zagraża ciąży :tak: więc się nie martw. Ale rozumiem Twój strach - ja koło północy leciałam do przychodni.
 

Załączniki

  • 20140122_101934.jpg
    20140122_101934.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 49
Wątpliwości - miło, że pytasz :) Od wczoraj odpisuję ;) i jak wróciłaś do staranek? No, mam nadzieję - choć prawda jest taka, że czasem przerwa jest potrzebna dla nabrania nowych sił :) Próbowałaś mierzyć tempkę, bo nie pamiętam?

U mnie ok. Od ponad 6 tygodni zmagam się ze stawianiem się macicy. Raz jest lepiej, raz gorzej. Leżałam w 20 tc tydzień w szpitalu, teraz leżakuję w domu. Dam radę :) Jest coraz bliżej! :) I coraz bezpieczniej.
Kochana, jestem ogromnie szczęśliwa, że będę miała dzieciątko. Marzę, by mieć już małego przy cycku :)
Wiem jaki to jest dar i nieraz cud i boli mnie serduszko, gdy wchodzę na staraczki i podobne staraczkowe wątki i czytam, że kobiety, które tak tego pragną i są gotowe oddać co się da za dzieciątko, mają taką ciężką i długą drogę. Musisz wierzyć, bo ja wierzę, że w końcu zobaczysz II kreski, a później będziesz jak i ja śmigała z wielkim brzuchem!! Tylko nigdy się nie poddawaj!!
 
Mississ, daj znać co lekarz orzekł w sprawie tej wysypki.Zrobili Ci bhcg? Jeśli tak, to pochwal się wynikiem;)
Nie testowalam dzis, mam 2 testy ale myślę ze nie ma sensu...Choć słyszałam, że niby przy 30 dniowych cyklach, do zagniezdzenia może dojść dopiero w 28dc, ale coś nie chce mi się wierzyć, wg mnie to jakaś bzdura. Co do tej szyjki, mi się wydaje ze mam ja nisko,ale nigdy nie badalam.Wszystko się okaze we wtorek, chociaz piersi mam czule i jajnik mnie dzisiaj cmil - nastawiam się na @.
Miłego dnia.
 
julia... moja córa też załapała bakcyla jelitowego od piątku temp najwyższa była 38,5 więc bez tragedii nie wymiotowała ale rozwolnienie naprawdę paskudne... dawałam jej nurofen wciskałam smecte i lacido enter..... ale i tak na bactrimie się skończyło bo już śluz z krwią szedł... bałam się że mi się odwodni... chociaż pije nawet sama się w nocy domaga wody...

dzisiaj powtarzałam test - negatyw nadal więc d**a blada... o!

miss... dopiero doczytałam ... :szok: o matko! przecież to jakaś poważna reakcja alergiczna!! dobrze że do lekarza się wybralaś kobieto kochana! daj znać co i jak...
 
Ostatnia edycja:
Cynthia jestes kochana !!trzymam mocno kciuki zeby Adrianek wyszedl w najbezpieczniejszym dla siebie i Ciebie momencie:) mierzylam tempke dwa albo trzy cykle skok byl widoczny i wykres wygladal na owulacyjne ale efektow brak..

Misiss zaciskam strasznie kciuki zeby bylo dobrze !!

Asiu jak sie czujesz?? Czytalam na ovu ze jedna dziewczyna miala plamienia po tym jak zmniejszyla dawke inofoliku - moze to bylo powodem twoich plamien??? W sumie trraz to juz nie wazne!! Wazne ze wszystko teraz jest juz dobrze :)
 
Witam!
Ja już w domu. Za szybko minął ten tydzień. Powiem Wam szczerze, że boję się teraz trochę po tak długiej podróży pociągiem (10,5 h). Mam nadzieję, że z fasolką będzie wszystko ok. W ogóle to ta wiadomość chyba do końca do mnie nie dotarła. Ale mimo to boję się czy wszystko będzie dobrze. O ciąży, którą straciłam dowiedziałam się po powrocie znad morza. Fakt, że nad morzem test wyszedł mi wtedy negatywny, a pozytywny dopiero po powrocie. Teraz mój mąż w sobotę wyjeżdża zagranicę i będę sama. Trochę się boję zostać sama w ciąży i z dwójką dzieci. Na szczęście Adaś od września idzie do przedszkola to zawsze będzie lżej. W ogóle ta ciąża to trochę zaskoczenie, bo się jej kompletnie nie spodziewałam.Dostałam propozycję pracy w kancelarii podatkowej i teraz nie wiem co robić. Miałam zacząć za dwa tygodnie. A test w sumie zrobiłam ot tak w 29 dc. Zobaczyłam jedną kreskę i nie czekałam. Wysadziłam synka na nocnik i nagle patrze na test a tam druga kreska. W sumie żadnych objawów nie miałam no może oprócz strasznego rozkojarzenia. Śmiałam się, że mam mózg w ciąży no i się sprawdziło. Do gina najszybciej pójdę za dwa tygodnie i w sumie nie wiem czy brać duphaston na własną rękę. W sumie w ciąży, którą straciłam się nie brałam. Mam mętlik w głowie.

Majdaczek o to fluidki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ( mam nadzieję, że użyłam odpowiedniego znaku).

Dziękuję za gratulację!

Lala trzymam kciuki:-)
 
reklama
Do góry