reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Dobry wieczór;-)
Ja dopiero doczytałam..:-)ja po wizycie 7 dc wszystko w porządku w jajnikach widać zarysy jajeczek ale jeszcze były za słabe żeby je zmierzyć. mam zrobić badanie na rezerwy jajników AMH i wyluzować !!!! Moja pani ginekolog uważa ze powinnam nie myśleć o ciąży nieustannie nie mierzyć temperatury ani nie czekać na owulacje tylko odpuścić i gdzieś z mężem pojechać. Mo mąż podłapal odrazu i juz zaplanował wyjazd na początek długi weekend sierpniowy i Zakopane- może ma rację zastanowię się nad tym na wyjeździe służbowym.Od poniedziałku mam urlop co prawda tylko tydzień ale zamierzam go solidnie wykorzystać pójdę do innego gina na konsultacje to już będzie 12dc wiec na pewno będzie widać co i jak. Dowiedziałam się jeszcze dzisiaj ze mam małą macice...
Podobno to nie problem przy zachodzeniu w ciąże muszę to sprawdzić,a narazie jadę na wyjazd pije infolic od wczoraj nie mierze temperatury i nie myślę o ciąży -( nie którym staraczką do pomogło )przynajmniej do poniedziałku:-)
Życzę Wam wszystkim Miłego weekendu dużo słońca i odpoczywajcie dziewczynki !!!!!!:tak::tak:
W tym roku pędzimy w okolice Makowa Mazowieckiego---->:-) Droga na Ostrołękę jak to w jednym polskim teledysku było:tak:
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczynki!

Brzuszki piekne!

Trolli nie brakuje, wiec trzeba wlaczyc ignora. To sa zazwyczaj ludzie niedowartosciowani, ktorzy nie maja wlasnego zycia i bardzo interesuja sie zyciem innych i nad nimi pastwia. Olac ich!

Asia lez i odpoczywaj. To super, ze szefowa pozytywnie zareagowala. Moj boss zawsze mowi, ze na koniec dnia to Ty i Twoja rodzina jestescie najwazniejsi, a nie praca :p
A roznica faktycznie spora. Moge zapytac skad decyzja o drugim dzidziusiu? Wiekszosc par, ktore znam majace tak duze dzieci mowia, ze juz by sie nie zdecydowali na drugie, nieprzespane nocki i pieluchy to juz nie dla nich :-D namawiam kolezanke z pracy, jej syn ma 16 lat, ona by chciala, ale maz nie bardzo :)

Aschlee czyli w sobote nie w poniedzialek, super! Trzymam mocno kciuki!! Jak ja zrobilam test i oznajmilam mojemu M, ten spojrzal i powiedzial "Przeciez to oczywiste, nie moglo byc inaczej", hehe faceci :p ciekawe jak Twoj zareaguje :)

Mychunia bede miec na uwadze ten amol, dzieki! Ale na pewno mozna w ciazy?

Kasikz powodzenia!

Gabis mam dokladnie tak samo! Pierwsza ciaza byla wrecz idealna (oprocz niskiego lozyska), mega pozytywne nastawienie itp, a druga mnie przeraza!! Czym wiecej mysle, tym bardziej sobie wkrecam rozne rzeczy :/

Anula1988 & MonaG1985, tez mialam problem z nisko osadzonym lozyskiem. Praktycznie do samego porodu lekarze sprawdzali czy dadza mi zielone swiatlo na naturalny. Niestety, skonczylo sie cersarka. Coz, co kraj to obyczaj, bo moj gin (z pl) powiedzial, ze moglabym rodzic naturalnie... Ale najwazniejsze, ze dziecko zdrowe, ja to drugi plan, w koncu doszlam do siebie ;) Seks ograniczylismy okolo 4 miesiaca, ale nie oszczedzalam sie, pracowalam praktycznie do konca i bylam aktywna fizycznie (nie jakies sporty oczywiscie), bardzej spacery i troche plywanie.

Julia0903 ja robilam testy przed spodziewana miesiaczka, ale wychodzily negatywne. Pozniej znalazlam w aptece bardzo czuly test, ktory zrobilam w piatek po poludniu i co? Dwie kreseczki, na drugi dzien rano zrobilam "zwykly" test i wyszedl negatywnie :D Mam nadzieje, ze masz szanse na || :)

Blair mam wyniki! Zelazo w normie :))) czyli kuracja pomogla! Ale teraz sie zastanawiam czy brac dalej, czy odpuscic... Musze z tesciowka obgadac temat.

U mnie dzionek minal spokojnie. Troche sie stresuje, bo w pt oddaje psa "na sluzbe" do znajomych i zabieram moich chlopakow gdzies na weekend. Ciekawe jak to przezyje :)

Zmykam, do juterka!
 
hej dziewczyny :tak:

znalazłam fajny sklep limango - klub zakupowy i są fajne promocje :-)

Tabasia można, szwagierka dwie ciąże się tym ratowała :-) a mi też pomaga i czasem ratuje, a wierz mi często mnie boli głowa, aż mi niedobrze z bólu :-(

co do seksu w ciąży zazdroszczę my mamy zakaz :-(a mi się tak chce czasem :zawstydzona/y:

kasikP wyluzowanie dużo daje :-D
 
Dzien dobry :-)
Dzis niespodziewanie rano sie pojawiam, wzielam wolne :D
Mychunia od poczatku macie zakaz?
Bede zatem pamietac o tym amolu!

Milego dzionka zycze wszystkim ;-)
 
Tabasia ja jestem po mikroporonieniu i poronieniu, więc tak niestety od początku :-( ale lekarka powiedziała, że orgazm jak najbardziej wskazany to mąż ma pole do popisu :-D
 
Ale sie usmialam z tego orgazmu :-D:-D:-D no to najwazniejsze, ze chociaz tyle zostalo!
A z poronieniami smutna sprawa... Wspolczuje.

Ok, zmykam z mlodym do przedszkola, dzis maja zakonczenie, choc on i tak zostaje na wakacje i kolejny rok.
 
Witam dzis @ rozszalala sie na dobre...

Aschlee mam nadzieje ze uslysze dobre wiesci od Ciebie:-)

Mychunia ja w ciazy z corka rowniez mialam zakaz od poczatku tez przez wczesniejsza ciaze obumarla,dalam rade, ty tez sobie poradzisz;-)

Kasik i jak przejelas liste? :-)
To porosze na 23.07 mnie wpisac
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry