reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Jolasiu ja sie juz nie schizuje. U mnie juz na luzie i z pozytywnym nastawieniem.

A jesli chodzi o dyskusje nt usuwania ciazy z ZD to ZD to nie choroba. To sa tacy sami ludzie jak my, nawet bardziej wrażliwi i empatyczni. I tak samo zasluguja na życie. Wiem co mowie bo moja siostrzenica ma ZD i jest wspaniala dziewczynką.
Osobiscie nie usunelabym takiej ciąży choc wiem ze wychowanie takiego dziecka jest bardzo trudne.
A innych nie mi oceniać.

Dobranoc.
 
reklama
julia, - właśnie obie mi się podobają. ta w paski jest u nas w sklepie. Sukienka to raczej spódnica na szelkach ta koszulka na zdjęciu dodana. Ogólnie fajne i ladnie leży i u nas w sklepie taniej niż przez wysyłkę.
 
jołasia jeszcze raz wielkie dzięki, jeśli ten gin zalecił mi stosowanie tej nieszczęsnej luteiny , to może najbezpieczniej będzie branie jej np. od 18-19 dnia cyklu , tak sobie myślę. Zawsze jak mam owulację to czuję mocny ból i oczywiście obserwuje śluz. Zamówiłam sobie testy owulacyjne na allegro :) Bardzo Cie przepraszam ale jeszcze chcę o coś zapytać, czy dobrze zrozumiałam : jeśli pozytywny test owulacyjny wyjdzie 14 dnia cyklu to owulacja najpóźniej wystąpi 16 dnia cyklu. Więc jeśli od tego 14 dnia temperatura wysoka będzie utrzymywała się jakieś 3 dni to 4 dnia wziąć luteinę?
 
Ostatnia edycja:
Julia, - nom i te testy będą dobrym posunięciem. Inaczej jeżeli byś miała owulację wcześniej to wtedy luteina też stosunkowo wcześniej. Ona pomaga. Ale jest jeden warunek. Że kobieta jest dobrze zdiagnozowana. Teraz jestem drugi cykl bez luteiny. 30 czerwca wizyta u specjalisty i muszą moje hormony funkcjonować bez wspomagania. I efekt taki, że skoku temperatury prawie nic. Prawie cały cykl temp u mnie 36,6 teraz 36,7 lub 36,8. Jajnik kłuje często. Brak wcześniejszych objawów mega bólowo owulacyjnych. Śluz mega przez ok tydzień czasu. Gdyby to było możliwe to można by było pomyśleć że owu miałam trzy trzy razy co dwa dni. Ale by były jaja jakby tak było. To niemożliwe oczywiści. Al wtedy też wstając o tej samej porze dnia miałam skoki i spadki temperatury. I wyjątkowo wcześnie się to zaczęło bo zaraz po mega krótkiej @. Teraz tez od dwóch dni przy załatwianiu większej sprawy w toalecie na papierze pojawia się krew zapowiadająca już @ a to dopiero 23dc i już boli mnie brzuch na @. Także wcześniej podczas brania luteiny rególarnego były te cykle u mnie inne i bardziej unormowane. Więc można zauważyć ze coś tam działała ta luteina.

asmi, - wszystkie są ładne ale sama nie wiem co wybrać. Chciałam coś eleganckiego, swobodnego, kobiecego. Głownie kobiecego, nie koniecznie sexy. Tyle, że ja jaka bym kiece nie ubrała to i tak dobrze (90-72-94, 170cm wzrostu) wyglądam i chłopy się odwracają. Męża to denerwuje niemiłosiernie i czasami komentuje całkiem przyzwoity strój na za bardzo skąpy.
 
Ostatnia edycja:
Kochana jesteś :) jestem Ci bardzo wdzięczna, nikt mi wcześniej o tym nic nie mówił. Z pierwszym dzieckiem udało się od razu. Teraz jestem przestraszona i zestresowana na maxa . Nie sądziłam że będę miała jakieś problemy, przeliczyłam się mocno, chociaż to dopiero dwa cykle, teraz jest trzeci
 
Dopieo dwa ale długie.
Ja po dwóch latach przestałam liczyć ilość cykli. teraz już bym nawet się nie połapała.
 
reklama
Do góry