reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Letta gratulacje:-)
A my po pięknym weekendzie. Wczoraj impreazka, dzisiaj rano małe cocnieco, tak jak lubie. Najważniejsze bez liczenia i zwracania na temperature i śluz. Tak było najprzyjemniej. Dzisiaj cd imprezy, grill, pózniej opalanie. Teraz po mszy, lody, może małego drinka, pózniej do wyrka.

Dobranoc
 
Letta, po cichu gratuluję i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :)

Ja mam schizy i raz mi się wydaje, że mam objawy a za chwilę, że przecież nic się nie dzieje i tak 10 razy dziennie :p
Jedyne co naprawdę się dzieje to czasami ból brzucha, trudno powiedzieć czy taki jak przed okresem bo w życiu mnie nie bolał brzuch przed :p Dopiero w trakcie i to milion razy bardziej. Ale, ale, nie wymyślam, pewnie w środę przyjdzie @.
 
Letta gratki;-) niemoge zrozumiec tej polityki ciazy u Ciebie...ja bym niedala rady psychicznie...


Blair ale masz dobrze z tesciem;-) podziel sie radami;-)

Imprezka udana, opalona wrocilam a od jutra trzeba uwazac na jedzenie wrocic do cwiczen bo do wakacji coraz mniej czasu ehhh...moze jakis kalendarz motywacyjny trzeba stworzyc..
 
Jula z takich ważniejszych rad to mówił ze jest tzw big 5 czyli 5 witamin ktore bezwzględnie kobieta w ciazy powinna brać: kwas foliowy, jod, ADH, wit D3 i żelazo, wyjaśnił mi działanie każdego z nich. Mówił ze np robienie na każdej wizycie usg jest błędem w sztuce, ze kobiety nie powinny latać na usg co dwa tyg powiedzmy do rożnych lekarzy, czy "a bo noe widzieliśmy buzi/ płci/ itd" bo to moze dziecku tylko zaszkodzić.
Mówił zeby do wyników badań podchodzić z rezerwa, bo bardzo często występują błędy i tak na prawdę to nie jest ważny wynik i jego normy tylko wynik i tzw momy czy jakoś tak.
Pytałam o amniopunkcję, to powiedział ze jest 1% ze moze stać sie cos dziecku, łącznie z utrata ciazy. Jesli jakaś klinika podaje ze ma 3-4% to tam nie iść ;)
Mówił ze dobry sprzęt usg podaje cała listę pytań (raport) na ktore lekarz powinien odpowiedzieć czy widzi czy nie, czy obraz jest prawidłowy czy nie, ale nie każdy to robi bo my sie nie chce i wystawia tylko karteczke "dziecko tydz..., ułożone ..., opcjonalnie płeć, obraz morfologicznym prawidłowy"
No i ogólnie rozmawialiśmy o badaniu usg o wadach genetycznych...

A Tesciowa jest świetnym pediatra, wiec nic tylko dzieci rodzic ;p

Lecę do G bo czeka w łóżku ;)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Ostatnia edycja:
Witam. Ja przyznaję się, że wczoraj na 2 dni przed terminem spodziewanej @ skusiłam się i zrobiłam test. Niestety objeździłam 5 aptek i nigdzie nie udało mi się dostać testu o dużej czułości, więc zrobiłam takim 25, no i ujrzałam baaaaardzo bladą drugą kreseczkę. Na razie się nie nastawiam, postanowiłam się wyluzować i nawet mi się udaje czasem o tym nie myśleć
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
. Co ma być to będzie, staram się myśleć pozytywnie. Miłego dnia.
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif












 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry