reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

Faktycznie dzisiaj jakiś straszny tu spokój...

Jolasia bardzo fajne butki. Uniwersalne, będą raczej do wszystkiego pasować.

Anula88 podziwiam twoją cierpliwość. Ja już dawno bym nie wytrzymała.

Miłego wieczoru laseczki i do jutra :)
 
reklama
hej kochane
witam nowe staraczki i czekam na zmianę warty:-)

Gabis - dopisuje Cię na pierwszą stronkę :tak:, u mnie objawy typu sikania zaczeło się w 5 tyg a ok 7 mdłości, trwały ponad tydzień i cycki boały. Teraz sobie podrosły i jest spokój.:-p

Gochson - co u Ciebie, jestes na L4?

Laleczko - &&&&& i czekam na super wieści

potrzebującym wiruski przesyłam
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Witam, dziewczyny może Wy mi podpowiecie, bo już z głupialam, obserwuje swoje cykle od 2009 roku, do 20.X.2010r miałam co 30 dni jak w zegarku (średnia długość cykli wynosiła 30 dni i tak też bylo), po ciąży i porodzie pierwszego okresu dostałam w październiku 2011 roku i są nieregularne tzn. 31,32,33 raz nawet 35 dni. Wyliczalam sobie średnia cykli od 1 miesiączki po porodzie i teraz Wyliczałam nawet z ostatnich 6mcy i wyniki z średnich mało oscylują przy długościach moich cykli, które mam i jak mam wyliczyc, w ktorych dniach moge spodziewac sie owu? Fakt, że po śluzie jestem w stanie się mniej-wiecej zorientować i po kluciach jajnika, ale pewności nie ma czy oznaki są w trakcie owu czy na chwile "przed".
 
Anula no nie chce zapeszać ale czuje sie b.dobrze. Moze jedynie bardziej senna jestem.

Dominika skoro masz sluz i czujesz jajniki to juz duzo zeby domyslac sie owu. Jeszcze mozesz mierzyc temp to będziesz miala wieksza pewnosc. A poprostu przez te kilka dni starajcie sie intensywnie zeby nie przegapic owu.
 
No to najważniejsze ;-)
Ja właśnie ogarnelam chatke,truskawki podlalam i czekam na film...
W międzyczasie poczytalam na necie jak to dziewczyna testy ptzy krotkich cyklach wychodzily dopiero tydzień po terminie @ ... u mnie dzis 5 dni po ... i nic ... zero objawów zblizajacej sie @ ... kurcze twardziel ze mnie ... kumpelli w 5 tyg wyszla slabiusko widoczna krecha... a wg moich wyliczen to bylby 4 tydz i 5 dzien jakos ... hmm tonacy tratwy sie trzyma ;-)
 
A ja ogarnełam pół kg własnych truskawek i wszystkie zjadłam:blink::-p:blink:
Dziś bardzo boli mnie głowa. Hormony pewno szaleja

Dobranoc
 
reklama
Witam, ale cichutko tutaj, jeszcze w styczniu wątek dosłownie tętnił życiem.Gdzie są wszyscy???:) Zajrzałam, bo odpoczywam po zabawie w ganianego z Małym i zaraz dalej lecę się bawic:) Mam pytanie do mamusiek starających się po raz drugi chodzi mi o to czy Wasze pragnienie drugiego dziecka miesza się trochę z obawami jak to będzie, chodzi mi również o kwestie finansowe chociaż z drugiej strony żyjemy w tak niepewnych czasach, że nikt nie jest pewien ze za Mc bądź dwa będzie miał stanowisko pracy.U mnie 5 dc, a wczoraj poszłam kupić do apteki 2 testy ciążowe, a do końca cyklu jeszcze tyyyle czasu pomyślałam sobie ze później nie będę latać.
 
Do góry