reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Kurcze Gochson pierwszy cykl poszaleli i bah jest. Trzymam kciuki kurna nawet nie wiesz jak bardzo mocno. Jak ja pracowac bede przez 9 miesiecy bez kciukow.... :-)
 
mligocka, &&&&&& za szybki powrót do staranek :* Piękny domek :)

Anulka, sypialnia jak z marzeń :)

Co do mnie i do wczorajszej wizyty u dentysty, to nie mam już jednej szóstki i w kolejnym miesiącu następnej też nie będzie. Dbam o zęby bardzo dobrze, a tu taki traf, że pękł mi i w jednym wdał się stan zapalny i po wyrwaniu cały czas mnie boli ;/ Po 30 minutach od wyrwania miałam "tampony" z buzi wyrzucić, a po 2h lody, bardzo duża ilość lodów. Na razie mam dietę, bo nie idzie jeść. Lody, wszystko zimne i płynne. Nawet nie mogę płukać buzi. Ciężko przy myciu zębów, ale jakoś daję radę. Na razie jestem na tabletkach, na okładach z lodu i nie mogę spać na tym boku co miałam zabieg. Mam nadzieje, że szybko przejdzie, bo ból jest do niewytrzymania ;/
 
Gochson- Kooochana tak się cieszę! :laugh2: Ale się ucieszyłam! Ściskam mooocno kciuki Kochana za Ciebie i fasolkę! Ty razem musi być dobrze! Ale się cieszę jak głupia :zawstydzona/y:

Maluś- jeeej, biedna Kochana moja.
 
Ostatnia edycja:
Gochson, na razie nie gratuluję, ale ciesze się razem z Tobą :* Czekamy ba Twoja wizytę u lekarza i na fasolkę :D

Co do moich zębów zapomniałam dopisać, że przez nie mam problemy z uszami ;/ Bolą mnie i to bardzo.
 
reklama
anula88 witaj :tak:

gochson
oby ciąża się utrzymałą, trzymam kciuki ;* musi Ci się teraz udać ;*

Maluś czasami przy usuwaniu zębów albo bólu uszy bolą, bo są nerwami połączone. Jak mi wyrywała 8 naruszyła nerwy i teraz najpierw mnie uszy strasznie bolą, a potem zęby :baffled:
 
Do góry