reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staraczki 2014 :)

Asmi ( Asiu ) ja zawsze mialam cykle jak w zegarku nigdy mi sie nie spozniala, tylko cycki. Boze jak ja zawsze cierpialam masakra. Moze powinnas skonsultowac sie z jakims endo bo ponoc prolaktyna potrafi sie wiesz reaktywowac. Moja znajoma mowila ze normalnie badanie pro wyszlo jej w normie a jak zrobila z obciazeniem to miala mega wysoka i tez na dostinexie jedzie.

Aschlee tak jestem szczupla ale wiesz na takim patyczaku jak ja kazdy nadliczbowy kg widac a ja mam nadliczbowych z 4kg i zle sie z tym czuje. Wystaje mi bebzon i schabiki sie zrobily z tylu :-(
 
reklama
Wiesz ja w sumie 8 miesięcy temu skończyłam karmić córkę piersią. Może coś się poprzestawiało. Bo w sumie przy córce szybko mi @ wróciła mimo karmienia piersią. Córkę urodziłam we wrześniu 2012, a @ pojawiła się już w lutym 2013. Pierwszy cykl miał 51 dni, kolejny już 41, następny 42, później znowu 54 dni, i tak we wrześniu zaczęło się normować 32 dni, 10.2013 - 31 dni, listopad 28 dni, grudzień 30 dni, styczeń 2014 r. 29 dni, luty 26 dni i marzec 36 dni. A jak dostanę jutro @ to będzie 34 dzień.

A powiedz mi jeszcze jak wygląda badanie z obciążeniem? Miałaś robione? I jakbyś jeszcze była w stanie mi powiedzieć ile może ono mniej więcej kosztować byłabym wdzięczna.
 
No wlasnie ja tez planuje zgubic 5 kg :tak:
Chce dobic do swojej standardowej wagi. Niby waga miesci sie w normie po przeliczeniu ale jakos tak nie swojo sie czuje ;)
Najwieksza jazde mam na punkcie brzucha
 
asmi kochana,a czy Ty przypadkiem nie masz za niskiej tej prolaktyny -5,0 to dolna granica

mój brzuch też pozostawia wiele do życzenia i też 5 kg mniej to było by idealnie :tak:
 
Bada nie taka niska. Bo ja mam na wyniku zakres referencyjny 1,3 - 25,0. Mieszczę się, więc pięknie w normie.

Jejku jak ja Wam zazdroszczę. Mi byłoby dobrze zrzucić z 25 kilo. Choć jakby zeszło 15 nie było by źle. Po porodzie z córką ważyłam nie całe 10 kilo mniej. Jak ja mogłam się tak zapuścić to nie wiem. Ale niestety ja tak mam, że przez stres się objadam szczególnie słodkim.
 
Ostatnia edycja:
Ja nie pamietam ile czekalam na pierwsza @ po porodzie. To bylo dawnoooo temuuuuu :-)
Prl z obciazeniem mozesz tylko ze skierowaniem od lekarza robic, a u nas za zwykla prl placilam ok 20 zl.

Aschlee no ja o 5 to nawet marzyc nie bede.

Bada no wlasnie o co kaman z tym wynikiem.

Ja mialam norme do 500 a wyszla mi 555 i juz gin bil na alarm!!!
 
reklama
Kurczę nie wiem czy mi lekarz da na to badanie z obciążeniem. Może powtórzę pierw zwykła, bo jak widać coś się dzieję. Chyba, że na wyniku dali źle przecinek i miało być 50, a nie 5 hehe.

Dlatego ja Wam pisałam jednostki - u mnie to ng/ml i mam to na jednym i drugim wyniku.
 
Do góry