reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Witam się.
Asia-
ciotka zbliża się wielkimi krokami, brzuch boli bardzo okresowo i tempka z glebą się zderzy.Na nic nie liczę, w tym cyklu mało serduszkowaliśmy, ciut odpuściliśmy. Dzisiaj odstawiam lutkę i czekam na @, myślę że stanie w moich drzwiach niebawem i rozpocznę kolejny cykl tym razem monitorowany ;-)

Miłego dnia.:-)
 
salat.jpg

u mnie bez obiadu za to wczesna kolacja ;)
 

Załączniki

  • salat.jpg
    salat.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 56
Mimozama, fajnie te Twoje jedzenie wygląda :D

Iwo, piękna fasolka :* A jeżeli o mnie, to poczekam i jeżeli faktycznie nie rozkręci mi się @ lecę na betę, bo idzie oszaleć.

Nic mi się nie chce. Zrobiłam obiad, zjedliśmy i ogarnęłam mieszkanie. Teraz mam chwilkę, aby posiedzieć i niedługo muszę nakarmić dzieci i Roksanka szybko pójdzie dzisiaj spać, bo w dzień nie spała. Jak w dzień nie pójdzie spać, to jest do niewytrzymania ;/
 
hej dziewczyny:-)
Już jestem znów z Wami:-) Wczoraj byłam tak padnięta ,że trochę Was poczytałam i uciekłam spać.Dziś rano nawet budzik mnie nie obudził,ani dzwoniący tel dopiero jak Antek się obudził i zaczął wołać,otworzyłam oczka. Po czym przyszedł mąż z nocki i zaczął normalnie rozmawiać a ja nie wiedzieć czemu się rozryczałam ,usiadłam na wannie i nie wiedziałam za bardzo co się dzieje. jakoś się pozbierałam ,i pojechałam do roboty. A tam wcale nie było lepiej...do godz 14tej masakryczny ból głowy,rozdrażnienie,brak sił i mega sennośc mnie ogarniała. Nie wiem co o tym sądzić,ale to już na bank nie podświadomość...może jakiś wirus lub przeciążenie wioesenne...

idę teraz poczytać co u Was drogie dziewczynki:-)

acha i zapomniałam dodać,że piersi nadal bolą i to mocnej...tak jak bym miała w nich gorączke czuje
 
Ostatnia edycja:
jussastar kciuki za wyniki Twojego męża zaciśnięte:tak:

Malusiolka niepokojący ten twój @,albo i nie on,w każdym razie powinnaś iśc do lek. sprawa może by się rozjaśniła. A ta druga kreseczka w teście...?

Jołasia
a może spróbuj Amolem? na prawde działa na wszelakie bóle.nie wierzyłam,ale sama wypróbowałam i jestem mile zaskoczona:tak:

Magda Singh wielkie gratulacje i życzę dużo zdrowie dla Ciebie i dla Fasolki:-)
m-s no pięknie!!! same dobre wiadomości! Gratuluje dzidzi:-)

bada mi ochote na pizze narobiłaś,że musiałam zjeść:-Dtak,tak juz zjadłam przez Ciebie:-D

ivo
prześliczna fasoleczka:-)
 
Uleńka, ta co się pojawiła i zniknęła zaraz? Nie ma jej. Jest jedna. A @ brak i czasami pokazuje mi się śluz z krwią różową. A może ten ta @ w tym cyklu miała taka być, bo może to być cykl bezowulacyjny ;) Nie mam skrzepów i nie miałam, ale nie zawsze brak skrzepów oznacza ciąże.

Aschlee :*
 
reklama
Magda Singh po cichu gratuluje...

Malusiolka ja po poronieniu nie mialam 2 miesiace @.. przyszla w 3 miesiacu i byla skapa i bolesna... kolejna juz byla bardziej obfita... idz najlepiej do lekarza...

Mychunia - moj chcial mi dzis zrobic placki ziemniaczane, ale jakos nie dam rady dzis ich zjesc... kiedys mi zrobil i byly przepyszne...

iwo:) sliczna dzidzia...

ewelinka_shn gratuluje wysokiej bety...

Mimozama wyglada smakowicie...
 
Do góry