reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Magda, nie pogratulowałam Tobie jeszcze. W takim razie gratuluję :* A jeżeli chodzi o mnie, to źle zrozumiałaś :) U mnie pokazała się I kreska, po chwili II kreseczki były w tym ta druga różowiutka i zaraz zniknęła. Po czasie widziałam jedną kreskę i w tym druga jako zarys. Wydaje mi się, że ten zarys to tylko w oczach miałam, bo wróciłam z podwórka zrobiłam test. Nie liczę, że z tego będzie ciąża :) Po prostu dziwie się, że mój 3 cykl po poronieniu jest taki dziwny.
 
reklama
No kochane ja w 15 dniu obudziłam się rano z zawrotami głowy i wymiotami...., w 19 dniu zaobserwowałam nitkę krwi na papierze... i coś mnie to zastanawiało :) ale spoko dużo pracy wiec nie myślałam o tym w środę 2 kwietnia zrobiliśmy rano test i duppp 2 kreski :) jak wybił 6 tydzień zaczęły się wymioty poranne i odrzucenie od kawy wędliny itp... :) Dziś idę do lekarza
 
No kochane ja w 15 dniu obudziłam się rano z zawrotami głowy i wymiotami...., w 19 dniu zaobserwowałam nitkę krwi na papierze... i coś mnie to zastanawiało :) ale spoko dużo pracy wiec nie myślałam o tym w środę 2 kwietnia zrobiliśmy rano test i duppp 2 kreski :) jak wybił 6 tydzień zaczęły się wymioty poranne i odrzucenie od kawy wędliny itp... :) Dziś idę do lekarza
Gratulacje
 
reklama
Do góry