reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

asmi, to nie jest tylko tak, że się boje zajść w ciąże po poronieniu. Owszem boje się, ale również mam wiele planów na swoje życie. Niby M mówi, że jak będzie teraz dziecko to damy radę, ale wolałabym trochę poczekać. A co do poronienia i do ciąży po nim, to lekarz powiedział, że strach będzie dopóki nie urodzę zdrowego dziecka.
[*] dla Twojego Aniołka.

Nuuuśka, u mnie brak @ i sama nie wiem kiedy przylezie :p Myślałam, że jaj wstanę rano już będę mieć @, a tu lipa nic nie ma tylko dużo śluzu. Raz jest płodny, a raz jest taki biały + do tego ból jajnika prawego ;) Nie wiem co mam o tym myśleć. Kochana, różnie bywa. Może akurat Wam się w tym cyklu uda, bo nie myślisz o tym, że może się udać :) Cały czas &&&&&& i to mocno zaciskam :*:*
 
reklama
Cześć dziewczyny w ten słoneczny dzień :)

Kto tu jeszcze na dniach testuje?
:) uwielbiam czytać o miłych info jak dziewczyny piszą chyba się udało ;)


I tak jak piszecie pierwsze poronienie to przy kolejnej ciąży strach, lek okropny ale po kolejnych nie ma już takiej paniki , człowiek jest silniejszy niestety
Straszny temat dajcie spokój , piszcie coś pozytywniejszego ;)
Miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
No i ja odpadam.
Pierwsze brzydkie plamienia na @ już mam za sobą. Tzn taki skrzepik na papierze jak byłam w ubikacji. Mówi się trudno. Jeszce poczekam do jutra. Jak co jutro pierwszy dzień @.

U nas ładnie się przetarło. Jeszce po wczorajszym troszkę chłodne powietrze ale już ładnie słońce świeci 14 stopni. Chłodniej tylko jak wiatr zawieje.
Na dzisiaj M wybrał marchewkę z groszkiek, kurczaka i ryż. Ptak juz na patelni się smaży.
Mimozama' ja myślałam nad tym aby M do androloga u was wysłac bo w zielonej nie znalazłam nic ciekawego. Możesz podrzucić jakiegoś dobrego lekarza?
 
Ostatnia edycja:
oj kochana z andrologiem nie pomogę Mój G. leczył się u lekarza z Zielonej który czasem przyjmuje w Żarach e Eskulapie ale nie byliśmy zadowoleni z efektów i co gorsza wyniki się pogorszyły.Po odstawieniu leków wszystko wróciło do "normy" czyli wyników z przed leczenia może nie idealnych ale polepszyły się znacząco. Poszukam zaraz nazwisko lekarza i podam ku przestrodze.A czemu wybiera się do niego? Robił wyniki żołnierzyków?

Przykro mi że zaczęłaś plamić , który to dzień cyklu? I który od Owu? może to implantacja?!!!
 
Mimozama - na inplantacje to ja juz nie liczę, kilka dninw stecz mialam brunatne brudzenia, jak to dziewczyny napisaly moglo to oznaczac poronienie wczesnej ciazy, pózniej troszke ustalo. Owu mogla byc okolo 20 dc a teraz jest 27 dc. Jakies brudzenia sie utrzymuja teraz nadal wiec wiekszych zludzen nie mam.
Wlasnie czytalam o jakims lekarzu z ZG ktory potrafi spartaczyc robote i nawet pozniej sie od tego odcina.
Tak robil badanie inwyszlo tych kat A 12% ponizej hormy. Do tego ma troszke problemy z nadcisnieniem, co tez moze na to wplywac.
 
Starające się: 11 do potwierdzenia
II kreseczki: IV'14=>7, V'14=>17,VI'14=>13,VII'14=>12,VIII'14=>9,IX'14=>3,X'14=>9,X'14=>3,XI'14=>3

Grudzień 2014
mychunia,Kraolina,ewelinka_shn

Czekamy na potwierdzenie:

julia0903 - @5.04


Kwiecień:

kasikz - @6.04
jołasia - @7.04
Blair87 - @9.04
jussastar - @9.04
KasiaP - @10
.04
Anulka1988 - @12.04
mligocka - @12.04
ulenka7883 - @20.04
watpliwosci - @25.04


Maj:
susel - @1.05

Poczekalnia:
wandzia_23,malenka100,missiiss1301,fox,Leemonca,Co nti,Dominika_89,kalisia,Gochson,Bezdzietna,Agaawaa ,Lisica.,AsiaSz,dziuneczka,Kocicowa_Mama,JustynaU,karolina859
 
Ostatnia edycja:
Ja juz po drzemce przed obiadem :-)
Dziewczynki przed chwila zrobilam kolejny test bo beta dopiero jutro i moj bladzioch juz wcale nie jest takim bladziochem ;-) i nie z porannego tylko z rozcienczonego :-) ale tak jak dziewczyny pisaly koloru kontrolnej kreski nie osiąga 20140406_131357.jpg
 

Załączniki

  • 20140406_131357.jpg
    20140406_131357.jpg
    5,1 KB · Wyświetleń: 69
wiesz Kochana ile się już staracie? Ja ci powiem że strasznie żałuje że od razu nie trafiłam na Profesora P. różne opinie na jego temat słyszałam ale facet jest konkretny, o połowie badań nie słyszałam które u niego robiłam a czytając na forach powinnam była zanim zaczęłam brać CLO i poddałam się Laparotomii. Wyniki mojego Męża też nie powalają wszyscy lekarze mówili że jest źle,że trzeba się leczyć, a tam usłyszeliśmy że rewelacji nie ma no ale do IUI czy INF nie musi być rewelacji. Słuchaj a może niech twój mąż zacznie brać L-Karnitynę i Macę. Mój brał i przyznam że troszkę pomogło.
 
reklama
ewelinka_shn to gratuluje...:-)

Malus powiedz ty chcialas ten przepis na salatke?:-) a jak tam dzisiaj?

A u mnie hmmm jakos leci... ostatnio chodze za sukienka bo ide na slub pod koniec kwietnia... ale w tych sklepach nic nie ma ciekawego, owszem jest wiele sukienek ale nie podobaja mi sie.. ciezko bedzie mi cos wybrac bo ja za bardzo nie lubie sukienek... no ale jakas musze.. chce kupic taka zeby potem jeszcze ja ubrac jak bedzie cielplo..

mychunia
a ty jak sie czujesz?:tak:
 
Do góry