reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
dziewczyny ja nigdy nie robiłam sobie takiego kalendarzyka jak Wy,ale tak sobie myśle że warto by było...podpowiedzcie mi od czego zacząć i jak to w ogóle zrobić by było wiarygodne?
 
Ulenka - wejdz na ovufriend i zarejestruj się:-) bedziesz bardziej świadoma cyklu niż jakikolwiek kalulator internetowy
Mój cykl był tym pierwszym który rejestrowałam.
 
Ewelinko - bo on nie wie co i jak jeszcze, a pewnie myśli, że to tak jak na testach owu powinny być dwie grube... Jutro uwierzy jak betę zobaczy...
Suseł - no ale TSH i tak odrobinę niższe niż w 3dc. Ale pocieszam się tym że badałam we wrześniu i było 1,5 właśnie około, więc to pewnie się zmienia w czasie cyklu. No ale jak będę u gina to mu pokażę. Na razie czekam na @... a właściwie, żeby nie przyszła:-)
No i za nastęny cykl &&&&. A powiedz mi... masz już trzy Aniołki??
Blair - skoro to dobra wiadomość dla Ciebie to się cieszę :)
 
W końcu moje dziewczynki śpią. Od jakiegoś czasu starsza szła spać 22/22:30 ;/ Nie miałam za bardzo jak pogadać z M. Dzisiaj wyjątkowo Roksanka poszła spać przed 20-tą, a Oliwka po 20-tej :) Mam trochę czasu, aby na spokojnie posiedzieć na forum i popisać. Wykapałam się, zaraz coś zjem i włączę Gessler :)

Dziewczyny, Kochane jesteście :* Widzę, że mnie rozumiecie i od razu lżej mi się na sercu robi.

Blair, wcześniej miała napisać, ale tak szybko, szybko i nie napisałam. Kochana, przykro mi :* <przytul>

Ewelinka, daj ochłonąć mężowi :)

Matik, a nie możesz jechać do szpitala? Krwawienie to nie dobre w ciąży. Jeżeli masz możliwość jedź sprawdź. U mnie krwawienie jak się zaczęło, to skończyło się na poronieniu. Nie chce straszyć, ale najlepiej będzie jak Ciebie ginekolog zbada.
 
reklama
Do góry