reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Maluś nie wiem czemu tak mi się napisało :-D oczywiście grudzień. Witam w klubie wkur.... od rana u mnie najpierw poczta, wykłóciłam się z babą z okienka bo mi każe iśc do innej kolejki a innych obsługuje :wściekła/y: teraz aż się popłakałzam ze złosci, w pon byłam u wulkanizatora bo mi powietrze schodziło z tyłu, dzis powórka tylko z przodu a mówił że wszystkie posprawdzał, znikąd pomocy musiałam mu auto zostawić i drałowac na piechotę, o 15.00 kolejny spracer. Trudno obiad będzie na wieczór:cool: ide sprzątać....
 
reklama
witam u mnie niestety @ dzis zawitala tak jak przeczuwalam znowu sie nie udalo:zawstydzona/y: mam pytanie czy abonent na Ovu mozna wykupic sms-em? bo własnie mi sie skonczyl
 
Agniecha trzymam kciuki za Ciebie, żeby się udało. Będziemy umawiać się na spacerki z dzieciaczkami po Wrocławiu :)
Malus za Ciebie też mocne kciuki &&&&
Kalisia przykro mi :( za nastepny cykl mocno trzymam kciuki

Ja z Nadią inaczej przechodziłam początki ciaży, miałam mdlości i w ogóle liczyłam każdy dzień. Z drugim już tak spokojniej ale tez ogromnie się cieszę. Póki co brak jakichkolwiek objawów.
miłego dnia
 
Malusiolka szczerze mowiac to ja juz sie sama pogubilam w tych moich cyklach ostatnio mialam 24 dniowe a ten 32:sorry: na dodatek na Ovu mi sie abonament skonczył i ovu nie wyznaczyl kolejnej daty @ :zawstydzona/y: mysle liczac ze znowu bede miała cykl 32 dniowy @ bedzie 23.12 akurat na swieta:confused2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry