reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Natkusia - do kiedy zamierzasz pracowac? Wiesz że równiez dzieki tobie wziełam się za skalpel i powiem ci że jestem zachwycona nie dośc że ciało jędrne to jeszcze cm spadają :szok::szok: na wadze tyko 0,5 mniej ale diety żadnej nie trzymam.
Musisz teraz zapodac zestaw dla ciezarówek - będziemy sexi mamy :-D:-D:-D

Agamemnon - ja też kawusie pije :tak: moj mąz pracuje w palarni kawy więc mam świeżo paloną
 
reklama
Malusia możesz w takim razie poczekać i jak za kilka dni nie przyjdzie to zrobić teściocha na luzie właśnie.

Natkusia super, cieszę się, że kreseczka ciemnieje :*

Agniecha ja robiłam dwa i na drugim kreska bledsza była, a to dlatego, że innej firmy - może czułość inna. Poczekaj jeszcze ze 2 dni jak nie będzie @ to spróbuj najwyżej jeszcze raz :)

Iwo na nowym i tutaj, z grupy pewnie zrezygnujemy, bo w grupie ciężko się czasami połapać i nie widać suwaczków, ani podziękować nie można, taka uboga wersja :) Ale z tego wątku bynajmmniej ja nie mam zamiaru rezygnować, bo mi tutaj za dobrze z dziewczynami wszystkimi :)

Agamemnon no mnie od kawy też odrzuca, kupiłam sobie ricore z nestle to chociaż jako tako mogę pić, a to dlatego, że ogólnie zawsze lubiłam kawusię.

Dzisiaj o 6 już z mężem na zakupy pojechaliśmy, bo on tak pracę kończył - trzeba korzystać, bo Nadia dopiero ok 11-12 wróci od dziadka. Całą noc prawie nie spałam to mówię co mi tam. Kupiłam sobie jedną z ulubionych herbat Teekanne Winter Time, a rzadko mogę ją znaleźć :) Śniadanko też pychotka, musli wraz z jogurtem danona bananowym i jest pyszotka. Rozpieszczam się od samego rana :p
 
Agamemnon, pierwszy raz to byl test z allegro co byl dołączony do tych owulacyjnych, poczekam jeszcze do poniedziałku i powtórzę test

Ja siedzę w pracy i strasznie mi się nie chce
 
Cześć dziewczyny.

O rany jak Wy wcześnie w weekendy wstajecie. Ja jeszcze w łóżku. Ale słyszę że już chyba syn wcina śniadanie :-)

Natkusia grzje miejsce na sierpniu, liczę na to że będę mogła tam dołączyć. Jak nie, to musimy odłożyć starania na dłuższy czas. Także cała siła poszła w ten cykl ;-)

Iwo bo Ty z terminami jesteś podobnie do mnie, kiedy testujesz?
 
hej dziewczyny :tak:

pusto będzie tu bez Was, ale ciszę się Waszym szczęściem :tak:

ja od wczoraj mam straszne wzdęcia i przez to zaczęły się zaś mocniejsze krwawienia, ale to chyba normalne.... zresztą to po jakimś czasie się wczoraj zmniejszyło, więc mam nadzieję, że dziś tak samo będzie.....

owocnego dnia :tak:
 
Wanda koncepcje mam taką - ide do lekarza we wtorek i na usg postaram się dowiedzieć czy zbliza się @ jeśli tak to testuje 1-2.11
ćmi mnie to podbrzusze ale tylko jak siedze, dlatego tak w pracy odczuwałam, jednak nie jest to ból nawet na no - spę coś jak wzdęcie
 
Ostatnia edycja:
Natkusia, Kinia, teraz nie mam głowy do testowania. Sobota i jak zwykle teść musiał mnie od samego rana wk**wić ;/

Natkusia, piękne te Twoje kreseczki :* A jak tam reakcja męża? Możesz mi napisać, czy aneczce się w końcu udało?

iwo
, a przypadkiem nie testujesz 1/2.12? :p 1.11 już dawno był :p Trzymam &&&&& aby się udało :*

Starających się:22
IV '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13
Lipiec 2014: dzikuska,emkacafe,karola1986,mamaTomeczka,julia0903,Kinia1,Andzia15,wiikki,mikaaa,susel, maja35, kasiula222
Sierpień 2014:
natkusia, agamemnon, basik77
Czekamy na potwierdz.:
kalisia - @ 16.11

Agaawa - @ 22.11
aureolcia - @ 22.11
Listopad

kobietka22 - @ 23.11 2
agniecha83 - @ 24.11 4
fox - @ 25.11 8
Amaliee - @ 25.11
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 28.11 6
Anka10222 - @ 29.11
wanda_23 - @29.11
Aschlee25 - @29.11
2
Grudzien
iwo - @ 2.12 2
GosiaDr - @ 8.12 5
malena100 - @ 10.12
Conti - @ 11.12
24
Nikitka25 - @ 12.12
Ludzik - @ 15.12
14
kontra - @ 16.12
Gochson - @ 19.12
3
watpliwosci3 - @ 20.12
6
ookatkaoo1993 - @ 22.12
Poczekalnia Dorcia,Nuuuśka,brrr85,celta,anuszka,malgonia1,karotka,missiiss1301,hania$,Piaska,joaro,doska1,Arcala,Cyntia85, mimmoo,Gofka, tamaguczi, melponea,Ulika,emalia82,nadzieja210,augustnka,mychunia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Iwo - domyślam się, że o grudzień chodzi - świetny plan :-) ja myślę o teście też w tych dniach mniej więcej, o ile wcześniej @ nie przyjdzie,...
 
Do góry