reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Dziewczyny stosowała ktoraś z was może betablokery?Ja jakiś czas stsowałam bisocard cwiartke na puls miałam bardzo wysoki dzisiaj poszłam do lekarza rodzinnego ( chorob wewnętrznych) on mowil ze cwiartka to nie duza dawka ze spokojnie można brac co drugi dzień w internecie oc innego sa rózne opinie.Nie wiem co robić czy posłuchać i brac, żeby znów mi nie skoczyło.
 
reklama
karola przykro mi, ale przynajmniej z tarczycą już ok. Trzymam &&&& za wrzesień.
Perelka idź z tym do kardiologa, bo rodzinny to za przeproszeniem g*** się zna zazwyczaj i może zaszkodzić. Ja brałam betabloker i odstawianie lub zmiany brania były pod ścisłą obserwacją specjalisty.
 
Ostatnia edycja:
Hejka
Mam - a może mamy chodzi mi o staraczki ( tak sobie myślę):sorry2: prośbę do zafasolkowanych żeby nie usuwały od razu swoich wykresów bo np ja sobie patrze i porównuje i widzę że np nie przytulałyście się po wykryciu ovulki tylko np w dzień albo dwa po niej albo niektóre przed i zafasolkowałyście - więc sobie myślę że może też tak zrobię :baffled::baffled::baffled: może wyjdzie. Tak to nie mamy porównanie bo od razu kasujecie a może to niektórym pomóc :rofl2::rofl2::rofl2: Chyba trochę namotałam ale co tam dziś mamy 4 rocznicę i już pije wino i się obżarłam wiśniami w likierze a mój co chrapie jak zabity:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy: jak zwykle po pracy :wściekła/y::wściekła/y: mam nadziej że się obudzi na jakiś mecz o 22.
 
Ostatnia edycja:
Znowu nie czuję się najlepiej. Mam taki dziwny posmak w ustach i przełyku.. Nie wiem co to jest zgaga nawet bo nigdy nie miałam chyba.. więc nie wiem czy to, to. Ogólnie czuję jakby się udało. Testowanie już coraz bliżej ;) A piersi mam tak wielkie, że hoho.. najlepiej jakby takie już zostały :D
 
Lamorela mi kardiolog kiedyś mówiła żeby stopniowo zejść kiedyś brałam połowke już dłuższy czas cwiartke. Mój lekarz nie do końca jest internista bo to starszy człowiek od chorób wewnętrznych rozsądny człowiek.
 
Anna Marczyk - nie ma problemu :-) na ovufriend.pl w galerii wykresów możesz obejrzeć sobie ciążowe... CAŁA DUŻA BAZA :-)

Madzia&Lena - jesteś 11 d.p.o. Mi test wyszedł już 10 dpo, a 11 zrobiłam bete :tak:
 
Straciatella nie mam jeszcze testów. Czekam, aż dojdą pocztą bo zamówiłam te co linkowałyście ;) powinny jutro być, to testowałabym w sobotę.

Ale czuję się coraz gorzej. A piersi są mega ciężkie i pełne..
 
reklama
Do góry