reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
mychunia nie dzwonilam, mowili mi ze przesla na poczte.... wyniki robia do ok 22-23.... :-) dobrze ze spadla beta,,,, :tak:tzn nie dobrze ze sie stala przykrosc ale z 2 strony to bedziesz mogla od nowa dzialac....
 
Ostatnia edycja:
Olusia - trzymam kciukasy zaciśnięte za betę &&&&&&&&&&

Natkusia
- oj biedny maluszek, dobrze że dzieci nie pamiętają w dorosłości takich rzeczy jak ból rosnących ząbków - to chyba celowo tak jest to wszystko skonstruowane... Ale nam, mamom zawsze ciężko na sercu.
 
witam, byłam dzisiaj u gina z kompletem badań, wszystkie wyniki mam ok "tylko" mam dwukrotnie przekroczony wolny testosteron a to oznacza zerowe szanse na naturalne zajście w ciążę. Po następnej @ będzie mi sprawdzać drożność jajników w tym czasie mąż musi zrobić badanie nasienia i rozpoczynam stymulację owulacji i kochanie na zawołanie :-( proszę mnie wpisać do poczekalni bo prędko (o ile w ogóle) to ja w ciąże nie zajdę :-(

Dziewczyny jeśli od kilu miesięcy wam nie wychodzi zróbcie lepiej szybko badania żeby mieć czarne na białym co jest tego przyczyną.

W życiu bym nie pomyślała że tak się to może wszystko zakończyć tym bardziej ze Wiktorem i aniołkiem zaszłam za pierwszym razem :-(
 
aureolcia <przytul> przykro mi :* Kochana, ciesze się, że masz Wiktorka. Masz malutki szkrab :) Przenoszę Ciebie do poczekalni, tak jak chciałaś.

natkusia, uuuuuu... współczucia dla Michasia. Wiem co to za koszmar jak dziecku idą zęby. Jakiś czas temu mojej małej szły i strasznie to znosiła. Co do testu, to nie robię jutro, bo wydaje mi się, że nie wyjdzie. Jajniki mnie bolą i to niesamowicie, aż mnie rwą ;/ A poza tym jutro idę z mała na szczepienie i głowy od rana nie będę mieć na to. Jeżeli jutro @ nie przyjdzie, to rano w środę zrobię. Jeżeli testy nie wyjdą muszę zrobić badania ;/ Nawet nie wyobrażacie sobie jak ja się boje tych badań. Miesiąc temu jak byłam u ginekologa, to niby coś widział jak to nazwał (jakieś zwyrodnienie), ale miałam się nie martwić i przyjść w grudniu na badania (Tak jak powiedział Może będzie Pani już w ciąży).

Starających się:28V '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13,VII'14=>12
Sierpień 2014:
natkusia,basik77,malgonia1,kobietka
Czekamy na potwierdz.:
Malusiolka - @ 22.11
aina110 - @ 27.11
Casablanca - @ 27.11
Ritta - @ 28.11 2
wanda_23 - @29.11

Anula1988 - @ 2.12
Grudzien

milka33 - @ 4.12
Anna223 - @ 6.12
Olusia7982 - @ 7.12
GosiaDr - @ 8.12 5
malena100 - @ 10.12
celta - @ 10.12
Conti - @ 11.12
24
Nikitka25 - @ 12.12
ewe_lina_d - @ 12.12
Ludzik - @ 15.12
14
Stellaa - @ 15.12
kontra - @ 16.12
fox - @ 18.12
joaro - 19.12
Gochson - @ 19.12
3
Nuuuśka - @ 20.12
watpliwosci3 - @ 20.12
6
ookatkaoo1993 - @ 22.12
kalisia - @ 23.12
Piaska - @ 24.12
Agaawa - @ 24.12
agniecha83 - @ 25.12
Aschlee25 - @29.12 3
Anka10222 - @ 30.12
Poczekalnia Dorcia,brrr85,anuszka,karotka,missiiss1301,hania$,doska1,Arcala,Cyntia85,mimmoo,Gofka,tamaguczi,melponea,Ulika,emalia82,nadzieja210,augustnka,mychunia6,Amaliee,iwo,aureolcia,leemoncia, agamemnon
 
Chyba zwariuje, jeszcze nie mam wyniku.... chyba oszaleje.... :oo:

Ostatnio mialam szybciej wynik bo mialam robiony w piatek i pewnie mniej pracy mialy panie... a dzis wtorek moze wiecej hmmm... juz chyba sobie tak to tlumacze....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry