reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Hejka :-)

Melduje, że jestem już po wizycie :biggrin2: ciąża potwierdzona! Pęcherzyk ciążowy na swoim miejscu i w środku zarys zarodka :biggrin2: za wcześnie na serduszko więc kolejna wizyta za 2 tygodnie :tak: mam brać nadal Luteinę na bóle podbrzusza. Aaaa i dostałam L4 więc ominą mnie stresy w pracy.

IWO przykro mi :-( dupa, dupa, dupa..

SUSELKU to nie może być prawda :-( poczekaj jeszcze Skarbie..

WANDA wkurza mnie Twoja temperatura :zawstydzona/y: zrobiłaś dzisiaj test?

MALUSIOLKA no jestem dumna z Twojej córeczki! Ja jak teraz będę w domu to będę mogła zająć się Michaśkiem w tym temacie :cool2:

ANULA &&&&&&&&&& żeby @ nie przyszła!!

ANKA &&&&&&&&& za ten cykl :-)


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ moje Kochane!! Oby były szczęśliwe :-)
 
reklama
Malusiolka gdyby nie spadki temperatury to już robiłabym testa. A tak czekam bo wydaje mi się że nie warto. Wszak to właśnie temperatura zależna jest progesteronu, a ten odpowiada za utrzymanie ewentualnej ciąży. Także dalej jedna wielka niewiadoma...

Natkusia no nie, nie zrobiłam. Jak zobaczyłam spadek temp to stwierdziłam że nie ma sensu. Teraz latam co chwilę do łazienki sprawdzać czy to już... A tu cały czas nic a nic..
Super że ciąża potwierdzona i że wszystko ok.
 
Ostatnia edycja:
Witam :-D

ja rano byłam na becie sprawdzić czy spadłą już do 0. Mam nadzieję, że tak. Mąż po pracy ma mi odebrać wyniki. Teraz przesadzałam kwiatki i albo 2 uratuje albo stracę :-(

Iwo
przykro mi :-(

natkusia wielkie gratulacje :tak:
 
witam dziewczyny ja jeszczee czekam na @ 4 dni ale nie wiem albo mi sie cykle pomieszają albo nie wiem bo piersi mnie masakrycznie bolą jeny aż tak to nigdy mnie nie bolały najgorzej tak na dole piersi mnie bolą a jak zdejme biustonosz to ojej ... o i jeszcze jedno z rana to najgorzej bolą szczerze to nawet przez sen je czuje ... co do diaska się ze mną dzieje ...
 
Witam sie i jak..

Bylam na becie, wlasnie wrocilam do domu... wyniki ok 20... rano nie moglam pojechac.... wczoraj wieczorem pobolewal mnie brzuch jak na @, juz myslalam ze dostalam @ ale nie... czulam takie cieplo, a dzis jakis dziwny skurcz mi sie pojawil ktory promieniowal do plecow... nio nic czekamy na wyniki...

natkusia super wiesci... rosnijcie zdrowo.... :-D

Iwo przykro mi ze jednak dostalas @... ech....

mychunia przykro mi bardzo.... :-(

Anna223 oby @ nie przyszla a ty bys zobaczyla 2 kreseczki na tescie.... :-D

wanda_23 a moze jednak nie wszystko stracone? hmmm

Malusiolka brawa dla coreczki.... bardzo dzielna.... :tak:
 
Olusia, &&&&&&& :*

Cyntia Kochana, dziękuję za testy :* Przed chwilką dostałam list :) Mam nadzieje, że te dwa bursztynki (tak mi się wydaje, że to one) dadzą mi szczęście. Jeszcze raz dziękuję :* Na razie @ nie ma.
 
reklama
Nie mam jeszcze wynikow... czekam na nie jak na zbawienie.... mam juz stracha jak nie wiem co.... maja mi wyniki przeslac na poczte....
 
Do góry