reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

mychunia, przykro mi Kochana <przytul>:* Przenoszę Ciebie do poczekalni.

kalisia, trzymam &&&&&& za jutrzejsze testowanie :*

Starających się:24IV '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13
Lipiec 2014: dzikuska,emkacafe,karola1986,mamaTomeczka,julia0903,Kinia1,Andzia15,wiikki,mikaaa,susel, maja35, kasiula222
Czekamy na potwierdz.:
kalisia - @ 16.11

Listopad

natkusia - @ 20.11 2
basik - @ 20.11
Gochson - @ 20.11
agamemnon - @ 22.11

Agaawa - @ 22.11
aureolcia - @ 22.11
kobietka22 - @ 23.11 2
agniecha83 - @ 24.11 4
fox - @ 25.11 8
Amaliee - @ 25.11
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 28.11 6
Anka10222 - @ 29.11
wanda_23 - @29.11
Aschlee25 - @29.11
2
Grudzien
iwo - @ 2.12 2
GosiaDr - @ 8.12 5
malena100 - @ 10.12
Conti - @ 11.12
24
Nikitka25 - @ 12.12
Ludzik - @ 15.12
14
kontra - @ 16.12
watpliwosci3 - @ 20.12
6
ookatkaoo1993 - @ 22.12
Poczekalnia Dorcia,Nuuuśka,brrr85,celta,anuszka,malgonia1,kar otka,missiiss1301,hania$,Piaska,joaro,doska1,Arcala,Cyntia85, mimmoo,Gofka, tamaguczi, melponea,Ulika,emalia82,nadzieja210,augustnka,mychunia
 
reklama
Mychunia- strasznie mi przykro, już chyba lepiej wogóle w ciążę nie zachodzić niż przeżywać stratę fasolki. Moja znajoma straciła jajowod w wyniku ciąży pozamacicznej, więc miałaś dużo szczęścia.

Płacz jak czujesz że musisz, dusza też sie musi oczyścić.....
 
Oczywiście popieram dziewczyny, nie wina Malusi , że coś się pochrzaniło z BB przy modernizacji, a można grzecznie bez pretensji napisać pw o powód usunięcia. Po drugie Emalie wpadłaś trochę jak tajfun i obrażasz się kochana jak przepraszam, że to napiszę, ale taki trzylatek, na złość mamie odmrożę sobie uszy. Można to zawsze na spokojnie wyjaśnić.

Malusiolka gratuluję :*

kalisia trzymam kciuki, powodzenia jutro :)

mychunia współczuję kochana, trzymaj się jakoś i mam nadzieję, że po 3 miesiącach uda Ci się zajść i mieć dzidziusia :) Jak to była pozamaciczna to jeszcze bardziej współczuję. mogę się tylko domyślać jak się czujesz i naprawdę życzę Ci szybkiego powrotu do siebie, pamiętaj, że możesz się nam wygadać w każdej chwili.

Tak na poprawę humoru powiem Wam, że w końcu zebrałam się i zrobiłam... uwaga uwaga.... placki ziemniaczane :p Niby prosta rzecz, a nie cierpię ich robić i smażyć i trzeć tych ziemniaków, ale w końcu się zebrałam :D Jestem z siebie dumna.
 
Mychunia kochana, strasznie, strasznie mi przykro z powodu Twojej straty....:-( Przytulam wirtualnie. Płacz ile potrzebujesz, płacz oczyszcza... też dopiero co to przeżywałam... :-( Jakie to życie czasem niesprawiedliwe...
 
Mychunia przykro mi :(

Malusiolka gratulacje !!

ja sie musze pozalic .. bylam dzisiaj u Pani ktora szukala niani. poszlam na 3 godziny proby . pani zaoferowala mi 200 euro miesiecznie za 3-4 godziny dziennie 6 dni w tygodniu .. czyli tygodniowo 50euro za 18-24godzinyy . mialam opiekowac sie 3 jej dzieci i jeszcze sprzatac mieszkanie . czyli dziennie za 4 godziny pracy nie mialabym nawet 10 euro ...
dzieci w wieku : dziewczynka jedna 4lata druga 5 lat i synek 3 miesieczny ..

no ale sprobowalam bylam 3 godziny poodkurzalam jej 5 pokoi i korytarz,umylam naczynia i bawilam sie ponad godzine z jej dziecmi . na koniec dnia przy pozegnaniu dala mi 5 euro za prace ..
 
Hej kochaniutkie :-)

Malus
pieknie! Zuch dziewczyna, super ze zdalas!:-)Gratulacje:tak: Co do tego usuwania z listy, nie doszlam do tego bo padam na ryjek ale zapewne chodzilo o to jak mnie kiedys nie bylo. Rzeczywiscie musi byc cos z forum ze usuwa niektore wyrazy. Nie przejmuj sie czasem poprostu mamy zle dni i wybuchamy niepotrzebnie ;-) Moim zdaniem wszystko jest w porzadku:tak:I fajnie ze prowadzisz liste:happy2:

Mychunia
kochana, przykro mi bardzo, wiem ze to byla wyczekana fasolka, ale jezeli byla to ciaza pozamaciczna to sama wiesz jak to moglo sie skonczyc :-( Szybko stawaj na nogi i wracaj pelna optymizmu i wiary. Wyplacz sie, przytul do meza, wygadaj.... Posiedz w samotnosci jak tego potrzebujesz. Wiem co czujesz, czas na szczescie leczy rany nawet te najglepsze.... Jestem z Toba i tulam mocno!

Watpliwosci
no to pani zaszalala... Nie wiem co tacy ludzie sobie mysla... Moze ona co drugi dzien bierze kogos to pilnowania na 3 godz i do sprzatania i za 5euro ma jak za free sprzataczke i nianie :-/ chyba by, ja udusila
wiecie jaka jestem szczesliwa ze pracuje?;-) Tak mi jest tam dobrze hehe. Naprawde ekipa zgrana ze hoho, godziny pracy w porzadku i powoli daje rade z systemem. Tylko pociag zamiast hechac godz to przez pol roku bede 1,5 godz jezdzic , bo na oddcinku 30 km sa zepsute i pociag moze jechac 20km/h:baffled: No ale coz.... Konduktor powiedzial ze tak do wiosny bedzie boa zime nie beda naprawiamc.
Namawiam psiapsiole ktora sie stara do wejscia na forum ale cos widze nie bardzo jest ulegla! Kochana jak mnie czytasz rejestruj sie i wbijaj!:-)

Milego wieczorku !
 
watpliwosc <przytul> tacy ludzie są. Nie warto pracować dla tej kobiety skoro płaci taki grosz. Biedna namęczysz się, a nic z tego nie masz, Trzymam mocno &&&& abyś znalazła sobie coś fajnego :*

miss, dziękuję :*

Dziewczynki, mój M dzisiaj miał ściągane szwy. Napiszę Wam tak. Mojego M chirurg spławił. Na początku ściągnął mu szwy, ale z jakimiś nerwami, bo nawet nie patrzył co robi, a mojego męża to bolało. Zamiast spokojnie, to te szwy pociągnął do góry ;/ Po ściągnięciu szwów zapytał się czym on sobie to zrobił, a mój M, że blachą. Koleś wypełnił drugi i koniec. M pyta się, czy dostanie zwolnienie, czy ma iść do pracy. On, że do pracy. Najlepsze jest, to że rana jest otwarta. Mąż się wkurzył pojechał do rodzinnego i babka dała mu zwolnienie do piątku. Powiedziała również, że chirurg powinien dać zwolnienie, nałożyć opatrunek i powiedzieć czym smarować. Nic z tego nie zrobił. Po powrocie do domu M po 1,5h powiedział, że ropa zaczęła mu lecieć ;/ Szkoda mi mojego M ;/ Moja teściowa powiedziała, że M powinien jutro jechać do tego lekarza co mu szwy ściągał i pokazać co i jak. Jak wkurzę się, to sama pojadę do niego i powiem, co o nim myślę. Najlepsze jest to, że lekarze na nas zarabiają, a nie potrafią o nas zadbać.
 
reklama
Mychunia strasznie mi przykro.:-(Trzymaj sie i badz dzielna.Czasem jak czlowiek sie wyplacze to jest lepiej.Wiem to sama po sobie...
 
Do góry