reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

hejka!
Kobietka przybij piątaka u mnie też pracowity dzień jeszcze tylko jedno balkonowe okno i góra gotowa!U mnie tez pogoda rewelacyjna!!
Nadal bezokresowo jutro robię teściora tak dla formalności bo jakoś tak nie mam nadziei na ciążę - wiecie jak się o Werunie staraliśmy to chętnie testowałam ta nutka niepewności to było coś a teraz to się poprostu boję tak wewnętrznie - ale mnie brzuchol boli jak bym miała dostać @ zaraz niech nadejdzie jak ma być!!!
Witam nową starającą czekoladkę.
 
reklama
Kurcze, dziewczyny - zainspirowałyście mnie, może i ja się wezmę za okna jutro?? Przydało by i się zdecydowanie :)

Gosiula, trzymam kciuki!! Ja miałam tak, że byłam absolutnie przekonana że dostanę @ (objawy dokładnie te same), aż w końcu siostra mi nagadała żebym zrobiła test - i okazało się, że się udało!

A teraz mierzę temp, obserwuję śluz, zamierzam kupić testy owu i mam nadzieję, że z takim zaopatrzeniem uda się jak najszybciej. Byle tylko moje poprzednie doświadczenia nie spowodowały jakieś głupiej blokady bo wiecie jak to jest - im bardziej się chce, tym trudniej..
 
Witam nowe staraczki.
Gosiu ja tez czulam sie jak na @ ze miala przyjsc a wcale sie nie pojawila i to byl szok.
A co do okien ja nie myje jestem przezorna i wole teraz uwazac :)
 
Jak myślicie dziewczyny jeżeli bym zaszła w ciąże w kwietniu to dzidzi było by na styczeń ale nigdy nie wiadomo czy czasem sie nie pojawi w grudniu to czy czasem nie lepiej zacząć dopiero od maja by świeta i nowy rok był spokojny co o tym sądzicie ??

 
Hej hej!

U mnie nocka-masakra, wiec dzis jestem ZOMBIE... Ale 3 kawki wciagnelam i do roboty! :tak: Chata wysprzatana i lsni, w salonie poprzestawiane, teraz robie projekt 3D naszej kuchni, ktora - jupppiiiiii - wreszcie bedziemy remontowac! Uwielbiam takie rzeczy! :tak::happy:

Kobietka - albo sie mijalysmy, albo Cie chwile nie bylo na forum! Witaj! ;-) Jak sie masz?

Czekoladka - witaj i powodzenia! Co do daty, to juz musisz sama zadecydowac. Jest wiele dziewczyn, ktorym wszystko jedno kiedy dzidzia przyjdzie, oby sie tylko udalo zajsc i donosic zdrowe malenstwo. Tak wiec decyzja nalezy do Ciebie, czy skupiac sie na dacie porodu, czy tez po prostu dzialac. ;-)

Gosiula - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!


U mnie cykle pokickane na potege... W poniedzialek mam wizyte u lekarza... :zawstydzona/y:
 
mary-beth - masz rację i w pełni cie rozumiem że musze zadecydować bo to moja decyzja ale tak dla pewności chcialam tylko podpytać czy mi coś w tym kierunku doradzicie...... ale moja decyzja z partnerem jest taka że jeżeli tylko wyniki wyjdą dobre to od kwietnia się staramy a dalej zobaczymy co bedzie.
 
dziewczynki dzięki za wsparcie i cień nadziei ale nawet temperaturki nie mam naprawdę czuję się okresowo może nie typowo ale wsio możliwe bylem tylko dostała @ to już będzie oki jak tylko zrobię teścik to dam znać co i jak!!!Ale dzięki za wiarę we mnie jesteście naprawdę the best!
 
Dzien dobry!

Gosia - jak tam? &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!

Czekoladka - trzymam kciuki za badania i rozpoczecie staranek!

Sylwia - jak brzuszek?


U nas wreszcie slonko wyszlo, wiec po drzemce mojej malej idziemy na spacerek!
Milego weekendu!
 
reklama
Sto lat mnie tutaj nie było.... :zawstydzona/y:

Chcialam przekazać, ze kilka dni temu zobaczyłam na teście dwie piękne kreseczki i jestem najszczęśliwszą przyszłą i obecną mamusią na swiecie :-):-):-)

Pozdrawiam Was wszystkie :* I postama się częsciej zaglądac :-)
 
Do góry