reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
hej.... @spóznia mi się 17dni boli mnie brzuch mam hustawke nastrojowa...... zrobiłam dziś rano test i ..... jedna kreska tylko.....nie wiem co sie dzieje ze Stasiem test pokazal mi ciaze juz dzien po spodziewanej@......gin jest na urlopie a w przychodni nie ma usg wiec mi nie poradza nic na ta sytuacje......
 
hej, ale dziwna sytuacja..ja jak byłam w ciąży to też robiłam test 3-4 dni prze @ i od razu mi wyszły 2 kreseczki..a może,że test miałaś do niczego i dlatego nic nie wykazał? ja bym powtórzyła jeszcze raz..pozdrawiam
 
ma-ka albo test do dupy albo okres spóźnia ci sie powodu stresów nerwów esentualnie przebytej infekcji mi w listopadzie i grudniu sie spóźniał tak mniej więcej o 9-11 dni no ale 17 to sporo....może umów sie do gina żeby zobaczył co tam u ciebie słychać....może to wcale nie jest ciąża bo hormon hcg już dawno powinien sie produkować....uszy do góry będzie dobrze....



a ja dostałam okres....wczoraj bez tabletki sie nie obeszło....miałam dziś okna myć ale męza znów nie ma dziś rano już pojechał....i znów nie mam z kim dziecka zostawić.....no chyba w końcu brudne zostawie..........musze dziś jechać do teściów....i ogarnąć siebie tym razem....bo chodze jeszcze zaspana w szlafroku:dry:

Miłego poniedziałku dziewczyny
 
Diablica- ja dziś się wzięłam i okna umyłam może wpadnę do Ciebie i Ci pomogę:)?????
MA-KA- jeśli to nie ciąża to lekarz ci da luteinę na wywołanie ja tak miałam 2 tygodnie mi się okres spóźniał cała szczęśliwa (mimo ,że nie planowałam) poszłam do gina ,że to ciąża a się okazało ,że nic z tego.
 
haloł....dzis rano nie weszłam na bb i prosze bardzo obiad już gotowy kuchnia wysprzątana.....nie mowie że bb jet złe ale ale to straszny pożeracz czasu....

dziś w planach moze jakieś okna? a może bb?;-)
 
a ja mam w planach wprowadzenie się do szafek w kuchni , ale puki co to siedzę na bb ;-)
zabieram się do pracy okno w kuchni aż się prosi o umycie więc trzeba się wziąć do pracy mama w domu to razem nam sprawnie pójdzie , mam dziś niestety lenia i do wszystkiego się zabieram bardzo powolutku:)
 
dziewczynki w poniedzialek dostałam cos w rodzaju planienia we wtorek to samo i dzis tez. Powiem szczerze że dzis sie temu przyjzalam i te plamienia maja kolor taki bardzo brunatny i jest tego naprawde niewiele i takie jakby polaczone ze sluzem. Powiem wam ze jak zobaczylam ta jednak kreske to naprawde sie zalamalam. Jest jakas szansa ze to ciaza? bo z tych informacji ktore mam to chyba jednak nie bo test by ja wykryl prawda?
 
hej, ja tak kiedyś miałam, ale takie brązowawe plamienia i moje mama mówiła,że to pewnie zapalenie jakieś było..ja czekam na kwiecień, wtedy testuję i proszę trzymajcie kciuki:)
 
reklama
MA-KA - a masz regularne cykle?bo jeśli nie to owulacja mogła być późno i test nie wykazał , jak nie będzie @ przychodzić to powtórz test za parę dni ,a jak i on nic nie wykarze to idź do ginekologa tak bym zrobiła ja na Twoim miejscu.
Kasiu- już ściskam kciuki
 
Do góry