reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

dziękuję Paulinka!!!!!!!!!!!jesteś kochana!! jak starałam się o synka to aż miałam temperaturę z tego chcenia:) z synkiem udało się za trzecim podejściem, ale starania nie były aż tak intensywne jak teraz i mąż tak bardzo chce drugiego maluszka.. Robin w tym roku będzie miał 5 lat, więc czas najwyższy na drugie:) buziaki!!!
 
reklama
Najważniejsze, ze oboje pragniecie tego dzieciątka i wiecie ze nadszedł już najlepszy moment :-) A i synek na pewno będzie cieszył się z braciszka lub siostrzyczki! Nam udało się za pierwszym razem i ciekawa jestem jak będzie przy staraniach o kolejnego maluszka. Jeszcze trochę czasu nam zostało, gdyby nie nasza aktualna sytuacja życiowo/mieszkaniowa staralibyśmy się od razu a tak to niestety trzeba poczekać... Ale doczekam się :-)
Informuj nas na bieżąco!! :-)
 
Jordgubbe tak, planowałam mniej więcej te 5 -6 lat różnicy, uważam,że mój synek teraz dopiero dorósł żeby mieć rodzeństwo, bardziej słucha i dopiero teraz czuję, że nadszedł czas na drugie:) Piękna pogoda się szykuje więc za ponad godzinkę idziemy na spacerek:) miłego dzionka dziewczyny!!!
 
hej strasznie długo mnie nie było ale od dwóch tyg non stop jeżdżę i coś załatwiam jeszcze ten tydzień będzie taki a potem mam nadzieję że się uspokoi troszkę ;-) no a weekend wiadomo piękna pogoda w sobotę cały dzień spacerowaliśmy z przerwą na obiad a w niedziele ruszyliśmy na wycieczkę rowerową a potem do mojej babci na imieniny. Kacper dostał orzeczenie o niepełnosprawności na 2 lata znowu musiałam mu odstawić inhalację bo nebulizator nam coś zaszwankował i znowu kaszel wrócił ale to tylko utwierdza mnie w przekonaniu że to może być astma no a teraz biorę się za siebie bo staranka w planach a ja w ogóle nie byłam u endokrynologa po ciąży no i astma zaczeła mi dokuczać mam straszne duszności
Lena_no wow super masz syna małego poliglotę na pewno będzie mu trochę łatwiej w życiu znając już 3 języki;-)
Kasia kciuki za dwie grube krechy mocno zaciśnięte ! ;-)
MeKlaudia witaj! ;-)

jutro idę dalej załatwiać sprawy z mieszkaniem więc proszę was trzymajcie kciuki:)
 
reklama
Do góry