reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

justk a ja Tobie tego morza "pod ręką" zazdroszczę!! W góry to mam 1,5godz samochodem i już a nad morze to ewentualnie tylko raz w roku na wakacje a i tak całą Polskę musimy przejechać. Kocham polskie morze a zwłaszcza te magiczne zachody słońca... Ale górkie szczyty też lubię zdobywać, ta satysfakcja że się dało radę!! :-D Udanego wyjazdu Kochana!! :*

Pogoda dziś niewiarygodnie piękna!! Rano mojego Bąbla poubierałam a tu takie ciepełko. 8 stopni na dworze!! :-D Dzisiaj to już wiosnę czuć pełna gębą :-D
 
reklama
hej ja na chwilke :)
Paulina masz racje ze dzis jest mega cieplutko ja tez młodego ubrałam cieplej a tu słoneczko swieciło i musiałam mu zdjąc bluze bo biedak ugotowałby mi sie !
 
Witam, jestem tutaj nowa.... Mimo że często przeglądałam to forum to dopiero teraz postanowiłam dołączyć do Was :). Liczę na to że przyjmiecie mnie chętnie do swojego grona :).... A wracając do tematu, jestem mamą 18 miesięcznego Stasia.... Mój mąż zaczyna namawiać mnie do starania o kolejnego bobaska..... Prawdę mówiąc trochę się jeszcze waham choć On nieustannie mnie przekonuje.........


 
Ostatnia edycja:
Witaj Ma-Ka
A i ja sie po tygodniowej przerwie.
Wiktorii wyszedł ząbek i juz drugi widać :)Jestem strasznie dumna.
@ przyszła. Jezeli oczywiscie mozna to tak nazwać. :(
w niedziele dostałam plamienia,w poniedziałek juz nic nie miałam.We wt znowu odrobinke dziwnie zabarwionego wodnistego sluzu a dzisiaj znowu nic :/
 
MA-KA- witaj pewnie ,że chętnie Cię przyjmiemy im nas więcej tym fajniej:)rozgość się tutaj u nas:)
Anna- to może jednak w ciąży jesteś skoro taka skąpa ta @ może zrób test:)
a ja już po promocji tych wędlin wymarzłam bo to przy lodówkach trzeba było krążyć ,ale zarobiłam parę groszy i świetnie się z tym czuję może nie dużo,ale zawsze coś się na kupkę odłoży:)
 
hej, hej dziewczynki:p jutro już marzec, jupi!!!!!!!!!!!!! choć u mnie te fajne dni przypadają w połowie marca jakoś i już się nie mogę doczekać...a jak jest u was??? idę zjeść coś - w ogóle ciągle jem w pracy....tak ze 2 kg max by się przydało;-)
 
cześć ma-ka! Witam u Nas, rozgośc się! :-)
anna u nas pierwsze dwa ząbki (dzień po dniu) wyszły dzień przed rozpoczęciem 5-go miesiaca zycia Dawidka :-) Takze wiem jaka jesteś dumna! Tyle że ja przed ich wyjściem mam 3 dni wyjęte z życiorysu ;-) Gratulacje!
kobietko nie na darmo się mówi grosz do grosza... Każdy własnoręcznie zarobiony pieniądz cieszy i szanuje się do podwojnie ;-) Ja też pracowałam długo na promocjach i wiem ze nie zawsze jest różowo i przyjemnie (zwłaszcza na lodówach zachecajac do kupna jogobelli!!) :-D
kinga czemu nie testujesz?

A mnie telefonicznie molestuje jakiś babsztyl z ing bo przez swoje niedbalstwo zapomniała poprosic mnie o podpis na jednym wniosku jakiś czas temu i teraz go potrzebuje. Wrrrr.....
Z przyjemniejszych rzeczy to usmażyłam dziś oponki :-) Jak przestygną posypię je jeszcze cukrem pudrem i cos czuję ze to będzie moja kolacja :-D
 
reklama
Do góry