reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
jordzik co jest...? Jakis ogólny dołek chyba panuje, może to ta pogoda tak na Was działa...?

Ja myslę ze z każdym miesiacem będzie nas tutaj więcej :-)
 
hej dziewczynki
mało sie odzywam bo i ja dołka miałam...
czekam na termin@ i się wyjaśni czy jeszcze w 2012 roku bedzie dzidzi czy już oficjalnie na 2013!
3majcie kciuki

pozdrawiam was mocno
 
Dziewczyny zakopujemy dołki ale już:-)
Kinga- trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
a ja jutro idę popracować i muszę wykołować kieckę mini bo taką sobie życzą na promocji koleżanka ma wpaść z propozycją kiecki do mnie zobaczymy czy w nią wejdę wszystkie moje są za ciasne ,a mam zarobić na tej promocji 50 zł to nie opłaca mi się specjalnie kiecki kupować i bluzki założę to co wykombinuję też mają wymagania ,a może latem w bikini każą chodzić?!:eek:
 
hejo

daaawno mnie tu nie było, też po paru dołkach jestem, ogólnie to przygnębiający ten luty taki,
Jord dobrze o moim synku napisała, więc w tabeli jest wszytsko git
staramy się od lipca oficjalnie (chcociaż przy różnych dołkach i kłótniach różnie z tym lipcem bywa)

Kobietka, też kiedyś na studiach byłam na takiej promocji, w zastępstwie za koleżankę, nie pamiętam nawet co promowałam, jakieś ulotki miałam i tez trzeba było spódniczki
ale mi to nie przeszkadzało zbytnio, ja taki typ spódniczkowo- sukienkowy jestem
może tego koniaku sobie trochę wypij, to ci bedzie raźniej ;-)
 
JustK- ja spódniczki uwielbiam nosić ,ale na promocji w dziale wędlin w hurtowni czy w sklepie jest zimno od lodówek i dlatego bym wolała mieć spodnie, tym bardziej ,że wszystkie miniówki na mnie są za ciasne:zawstydzona/y: muszę sobie jakąś kupić z czasem ,ale to na pewno nie w tym miesiącu ,a sukienki mam nawet dobre na mnie ,ale ma być spódniczka to muszę jakąś wykombinować
 
W ogóle początek roku jest uważany za najbardziej depresyjny okres więc się nie dziwmy naszym dołkom.

Kinga kciuki bardzo mocno zaciśnięte. Reszta starających dajcie znać co tam u was słychać i na jakim etapie jesteście. Za Was też mocno trzymam kciuki:tak:

U mnie dziś bardzo zabiegany ale teraz mam chwilę spokoju. Młody właśnie zasną więc pełen luzik:-p
 
Aaaaaaleeeee pogodaaaaaaa!!!! :angry:

Mój Dawid jakieś 2 tygodnie temu dopiero zakumał ze jak leci muzyczka to można tańczyć, tak się mu to spodobało ze wywija tym dupskiem i ugina kolanka w rytm muzyki przy każdej okazji :-D
Na weekend wybieramy się do Białki Tatrzańskiej pojeździć na deskach. Zabieramy Dawcia, jedzie też moja mama (co by chwilkę go przypilnowała) i połowa zakładu pracy R. Planowana jest w jeden wieczór góralska impreza a w drugi kulig z pochdniami :-):-) Jutro jedziemy zrobić jakieś zakupy, zeby się później nie gonić...
 
goodnight.gif
 
reklama
paulinka, zazdroszczę ! dla mnie góry to egzotyka- znad morza pochodzę, jutro tez nad morze jadę, tyle że slużbowo, jakoś zawsze te góry nie po drodze
życzę dobrej pogody !
 
Do góry