reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
Diablica- ja jestem ,ale dopiero teraz bo byliśmy u teściów, pospacerowaliśmy po lesie dotleniliśmy się i oto jestem ,ale widzę ,że przy weekendzie pustki tutaj...
 
stroik-wielkanocny-jajo-kolobrzeg_rev002.jpg sliczne no nie? i można to wykonać samemu
 
Fajne tak sobie myślę czy by coś nie zrobić takiego na Wielkanoc jak byłam w szpitalu to robiłam takie jajka z wydmuszek obklejane takimi wzorkami z papierków fajnie to wyglądało:)
hop hop gdzie są dziewczynki , ja to jestem trochę do tyłu kto tutaj czeka na testowanie w kolejce?
 
Nasze sukcesy:
Bunny86- syn 05.2010, termin porodu: 01.09.2012
Karola- 27 lat, syn 08.2009, termin porodu: 10.09.2012

Nasze starania- trzymamy &&
Kinga- 26 lat, syn 12.2006, starania rozpoczęte
Sylwiad- 22lata córka 07.2010, starania rozpoczęte
Edyta01 -28 lat, 3 synów, starania rozpoczęte
Lile- 27 lat, syn 11.2010, starania rozpoczęte

Poczekalnia

Anna2101- 19 lat, córka 09.2011, starania marzec 2012
Kasiaip83- 29 lat, syn 10.2007, starania marzec 2012
Zonqa-28 lat, syn 10.2009, starania kwiecień 2012
Phoenix- 27 lat, syn 09.2009, starania kwiecień/maj 2012
Joweg- 20 lat, starania maj 2012
Trojan85- starania maj 2012
Diablica3010- 27 lat, córka 11.2010, starania maj 2012
Kamea- 28 lat, syn 01.2010, starania czerwiec 2012
Jagisia- 27 lat, syn 15 miesięcy, starania wakacje 2012
JustkK- 28 lat, syn 10.2009, starania jesień 2012
Magdzik20-22 lat, syn 08.2010, starania zima 2012
Jord- 28 lat, córka 05.2010, starania 2013
Paulinka109- 25 lat, syn 10.2010, starania luty/marzec 2013
Kobietka- 25 lat, starania maj 2013
Paulina.oo- 19 lat, starania wakacje 2013
Wisieńka-syn prawie dorosły, córka 07.2011, starania w planach
Ciocia Klocia-28 lat, córka 6 lat, syn 4 lat, starania w planach

Ja mam w planach takowe jajo zrobić z Fifkiem to nie jest skomplikowane:-p i myślę też nad jakąś wiszącą ozdobą na drzwi w wiosenną-świątecznym klimacie:-D

Co testowania to chyba niedługo testuję Kinga i mam nadzieję że będą dobre wieści i dołączy do grupy szczęśliwych przyszłych mam. Trzymam mocno za to &&

Dziewczyny co tu tak cicho??
 
To w takim razie trzymamy kciuki za Kingę&&&&&&&&&&&&&
No właśnie tak tu puściutko....myślałam ,że to tylko weekend taki będzie...
 
Witam pięknie wszystkie dziewczynki!!!

Diablica aaaa moja mama generalnie myśli ze to jak wychowuję moje dziecko jest conajmniej dziwne, śmieszne i "nowoczesne". Ona np nie moze zrozumieć że kiedy jedziemy gdzieś dalej i mały ma pełną pieluchę to się zatrzymujemy i przebieram małego na tylnim siedzeniu gdzieś w bezpiecznym miejscu... "Przecież Justyna (moja siostra) przebierała małą w czasie jazdy!! Ty tak nie potrafisz?? Znowu wydziwiasz..." :dry: Albo dzwoni mi i mówi ze robiła obiad na jutro zrobiła więcej niz planowała i postanowiła nam dać. Przy czym dokaldnie mi powie jak to mam jeśc, z czym i jeszcze kiedy bo jak zrobię to sama to napewno to spieprzę... W odpowiedzi powiedziałam ze nawet jakbym miała gryźć blat w kuchni to będzie to mój blat i będzie najpyszniejszy na świecie :-D Pisałam też kiedys jak mnie pięknie podbudowała jak chciałam robić pączki na Tłusty Czwartek.... Takze ona miewa dziwne dni, wkurzy mnie ale za chwilę mi przechodzi, twierdzi ze "jak zwykle odebrałam to inaczej niż ona chciała" (haha) no i kochamy się jak przedtem :-D

Taaaa ozdoby swiąteczne są najrózniejsze i co jedna to piękniejsza jednak ja w sprawach artystyczno/manualnych jestem totalnym beztalenciem i wolę coś ładnego kupić :-D A wydmuszki robię zawsze z siostrzenicą i jako tako to wychodzi... Jak Dawcio podrośnie to też pewnie będziemy robić...
 
reklama
hej, hej:) co tam u was??? ja po spacerku, mały chory :( mąż wziął opiekę - normalnie udziela się jak nigdy, a jak wasi mężowie?? jak mały był malusi to jednak ja najwięcej, a teraz to zupełni się role odwróciły..razem składają klocki, oglądają sport w tv, jestem w szoku:p
 
Do góry