reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
podobnie my planujemy:) mały niechce siadać a czasem jak usiądzie to zejść niechce. Mam jeszcze pytanie gdzie sie ustawia ten suwaczek żeby się sam wklejał
 
Jordzik ja wierzę ze Łucji to sie uda pożegnać z pielucha bardzo szybko. Za to mojemu Patrykowi to zajmie bardzo dużo czasu. Na nocniku nie ma mowy by usiadł nawet w ubraniu a kibelka sie boi. Nie wiem co zrobić by go zachecic wszystkie pomysły mi sie już wyczerpały.

Kinga trzymam kciuki za badania i owocna wizytę! Jakie badania robisz przed wizyta?
 
maka to i ja dopowiem, ze mamy dzieci w podobnym wieku :-) My z mężem od samego początku założyliśmy że chcemy mieć różnice wieku między dziećmi 3 lata (no ostatnio się wyłamalismy z tego postanowienia ale zycie pokazało nam ze mamy się trzymać wcześniejszych założeń ;-)) Co do nocnika to kupilismy mu na roczek i robi siku przed kapielą (jak leci woda) ale to też nie zawsze. Widzę, ze nie jest jeszcze gotowy ale mimo to delikatnie zawsze mu przypominam do czego nocniczek słuzy :-) I tak jak dziewczyny - czekam na wiosnę/lato jak będzie cieplutko żeby w samych majteczkach biegał (a cały arsenał już mam kupiony) :-D

Kurcze lecą te dni, tygodnie i miesiące w zastraszającym tempie!! I faktycznie mając dziecko dopiero wtedy tak naprawdę widać upływający czas :-)
 
hej:) oj fajnie się czyta Waszw wypowiedzi>) mój ma 4 latka, a jakby niedawno się urodził...już się nie mogę doczekać, żeby mieć te same problemy, choć mój dał mi w kość i zaczął spać jak miał ok 1,5 roku i był niespokojny dłuuuuuugo... to kto odświeża naszą tablicę ze staraniami? miłego wieczorku!!!
 
reklama
zonqa bardzo ładnie nasza tablicę ostatnio odświeżyła, dosłownie na dniach jakoś. Kilka stron wstecz jest na pewno :-)

A mój mąż jakiś przeziębiony chodzi od 3 dni, łamie go w kościach ale oczywiscie wołami go do lekarza nie zaciagnę...
No, zabieram się za ostatnie pakowanie :-)
 
Do góry