reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

Jord u nas z pierszym szybko bo już w 3 cyklu.
Widzisz Ty starsza i masz jedno... różnie jest. Ja chciałam zawsze być młodą mamą :tak: mój syn skończy 18 lat to ja bede miała wtedy 39! :-)
 
reklama
bunny nie przejmuj się... Ja zaraz zamierzam zjeść pączka giganta od mamy bo patrzy na mnie taki tłuściutki z talerza :-D

U mnie tez z tego co się orientuję jestem jedną z nielicznych z klasy która ma już dziecko... Ale ja zawsze chciałam wcześnie mieć pociechy, na pewno 2 ale marzy mi się 3 :-)

jord ja też sie cieszę na samą myśl, że jeszcze czeka mnie ta piękna 9-cio miesięczna ciążowa podróż :-) A pączki poślę następnym razem bo te już są zdechnięte hehe

Ja wybieram się w przyszłym miesiacu do mojego gina na usg piersi i bede z nim chciala porozmawiać właśnie o tym jak się dobrze przygotowac do kolejnej ciaży...

diablica kurde wiem co teraz masz, Dawid też ma nieraz taki dzień ze co chwile gdzies glebe zaliczy i rózne częsli ciała ma poobijane... Co te biedne dzieci muszą przejść :-D

A mój wieczór....? Samotnie :/ Z początku było superowo, WOW! tyle czasu mam tylko dla siebie, ale 5-6 wieczorów w tyg spedzanych samej moze się obrzydzić :/
 
no prosze wieczorna dyskusja rozgorzała a ja z dzieckiem walczyłam....zasneła ale potem ok 23 pobudka. ja nie wiem niektóre dzieci zasypiaja i śpią kamiennym snem a matki wtedy mogą coś porobić a ja stukne głosniej szklanką i już po sprzątaniu....chociaż chyba nie powinnam narzekać bo młoda jak miała kilka miesięcy budziła sie na skrzypnięcie w kolanie...to dopiero był koszmar.

jakie dziś plany kobietki?
ja mam ugotować obiad i wyjsc na dwor z iza.....i tyle bo sprzatania nie licze robie to codzien. głosowałyście już? wiecie że tam można głosować kilka razy? za każdym razem jak wyłączacie i włączacie kompa. a wiec zapraszam do głosowania

https://www.bebiko.pl/home/konkurs/rozwoj-maluszka/#galeria/6478
 
Diablica - z tym głosowaniem to nie do końca tak jest - jeśli masz zmienne ip, to jak najbardziej można - ale przy stałym - to możesz głosować i 15 razy a i tak Ci ten głos policzą jako 1. Przynajmniej tak deklarują w regulaminie..
 
Witajcie ja swoje palny już zrealizowałam zrobiłam zakupy urodzinowe , posprzątałam mieszkanko i idę zaraz do sklepu po kawkę bo zapomniałam kupić, jeszcze z M po południu wyskoczymy na resztę zakupów ,dziś zrobię gyrosa ,a jutro kotelty z piersi z kurczaka z anansem i serem i udka upiekę do tego wędlinka ciasto i jakieś warzywka nie będe szaleć bo z kaską krucho myślę ,że to wystarczy , pozdrawiam i lecę do sklepu.
 
diablica zagłosowane :) U nas dzis na obiad już byla zupka jarzynowa a R właśnie trze ziemniaki bo bedą placki ziemniaczane. Niestety nie mam robota, tak to byłoby raz dwa. No a po obiadku planujemy isc przed blok lepić z małym bałwana :)))

kobietko
no i fajne papu będzie :) Goście na pewno będa zadowoleni!
 
reklama
lilu - to nic jesli policzą pojedynczo inaczej nie moge sprawdzic ile mam juz głosów. I tak jest ladnie choć widziałam babki co miały po 300 ale potem przynajmniej nie bede sobie pluła że nie spróbowałam no nie?

kobietka- no to do roboty a potem foty i wrzucaj coby mnie np. zmotywować do pichcenia czegoś innego niż odwieczne zupki.

przeglądałam dzis rzeczy Izy z 3 pierwszych miesiecy życia aaaaaaaaaaa ja chce drugą córkę jakie to wszystko śliczne malutkie no bajka

ja od czasu do czasu łykam kwas i salfazin bo mi został a tak to myślle czy by nie zrobić morfologi no i te zęby ale ale znajomy mojego męża jest dentystą i ma w przyszłym tygodniu zajechać tu bo tu ma taki swój przenosny gabinecik i machnąć mi ząbki mam nadzieje ze da sie przekonac żeby dał mi końską dawke znieczulenia i zrobił od razu wszystko...najlepiej jakby mnie uśpił zrobił ząbki i obudził jak śpiącą królewenę tylko bez pocałunku:laugh2:
 
Do góry