reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

Diablica mój Kacper też zaczął robić po 5-6 kup dziennie ale wydaję mi się że to od zębów bo ma też stan podgorączkowy
Jordgubbe ph metria wyszła kiepsko młody ma refluks przez 6 tyg ma brać gesec i mam nadzieję że mu przejdzie
Kinga ja też zawsze chciałam być młodą mamuśka z trójką brzdąców chociaż wiele moich znajomych szczególnie ze szkoły dziwili się że tak szybko zaszłam w ciąże i urwał nam się kontakt
Kobietka ja głodna siedzę a ty o takich smakołykach tu piszesz przez Ciebie muszę wstać i zrobić coś sobie do jedzenia :-D
Paulinka ja ostatnio robiłam placki ziemniaczane ale po tarciu ziemniaków stwierdziłam że szybko nie zagoszczą w naszym menu :-D mój młody też ma już placki ziemniaczane ze sobą on ogólnie wszystko co z ziemniaków to uwielbia szczególnie kopytka :)
Lile z tymi głosami to masakra jakaś nawet nie podejrzewałam że można tak ludzi oszukiwać:wściekła/y:
my dziś byliśmy na kontroli po operacji wszystko jest w porządku następna kontrola w środę ale jestem strasznie szczęśliwa że w końcu udało nam się pozbyć tego paskudztwa bo już miałam dosyć biegania w nocy do szpitala na IP w ogóle muszę teraz znaleźć jakiegoś dobrego alergologa bo w przychodniu alergolog stwierdziła że młody ma astmę i dała berodual i pulmicort do inhalacji a teraz jak byłam odebrać wynki ph metri inny alergolog powiedział że młody nie może brać berodualu non stop a dawka pulmicortu jest za mała żeby dać jakieś efekty no i przestałam go inhalować tylko że dziś pół nocy mi kasłał i już nie wiem co robić czy dawać mu te sterydy czy nie:wściekła/y:
lecę bo narobiłyście mi smaka pisząc o tych smakołykach muszę zajrzeć do lodówki i poszukać czegoś dla siebie :-)
 
reklama
Magdzik- przynajmniej nie będziesz głodna dzięki mnie:-)no zabieram się do krojenia filetów wymoczyłam już więc się biorę do pracy:tak:
 
Kobietka właśnie opchnełam talerz pomidorówki ale chyba jeszcze poszukam czegoś tylko teraz naszła mnie wielka ochota na czekoladę ale tego chyba akurat nie znajdę :-(
Lile no właśnie nie mam a ostatnio mężowi się zachciało placków ziemniaczanych a ja głupia uległam ja ścierałam a on smażył ;-)
 
Boże kobity przestańcie już o tym jedzeniu nawijać bo mnie mdłości nawiedzily i mi aż slabo

Diablica moje małe kochanie uwielbia placki ziemniaczane aż sie trzesie za nimi. Na szczęście mam robota więc chwila moment i są zrobione. Głos oddany

Zonqa a Ciebie śnieg pada a u mnie topnieje robi sie na podwórku "bajorko"

Diablica a co z ta wysypka Izy przeszła?

Magdzik a powiedz jak mały przeszedl ten okres po operacji ? Bardzo go bolało? Nie boi sie?

Lile nawet bym nie pomysłala ze można tak głosy kupować.

Kobietka po tych fotach to na pewno przyjadę i Ci wszystko zjem a placek wezmę na wynos :-D

Dziewczyny obchodzicie imieniny i urządzacie je? Pati ma 17 marca imieniny i tak sie zastanawiam czy robić. W zeszłym roku chrzestna+dzieci, chrzestny i dziadkowie przyszli. W tym roku też na pewno sie zjawią więc pewnie będę musiała coś zrobić eee tylko co? pewnie same słodkości no nie?
 
ja też uwielbiam placki ziemniaczane :) i kluseczki ziemniaczane lubie! :tak: razem z Filipem

co do imienin to ja takiego świeta nie obchodzę i u nas w rodzinie się nie wyprawia jedynie urodziny bo to ważne świeto. Filip jako że dziecko zawsze ma małą gościnę organizowaną z okazji jego imienin :-) dziecko to jednak dziecko! :tak:
 
Bunny w dniu operacji było tragicznie Kacper nie miał siły ręki podnieść ale już na drugi dzień wstał i chciał biegać chociaż widać było że trochę go boli a dziś to już chyba o wszystkim zapomniał ;-) a co do imienin to u mnie w rodzienie jest tak że dorośli obchodzą imieniny a dzieciaczki urodziny :)
 
reklama
Magdzik- jak ja bym zjadła pomidorówki :-p
Jordzik - dzięki kochaniutka:-)
Bunny- a przyjedz i jedz na zdrowie:tak:
a ja się dowiedziałam ,że będę miała gości na noc więc przebrałam pościel, byłam z M na zakupach ,a teraz mój mężczyzna robi mi tiramisu
:-p
 
Do góry