reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

jestem ale tak jakoś czasu mi brak na cokolwiek....obiadu nawet jeszcze nie ugotowałam ale byłam wczoraj na zakupach. Siorka przywiozła prezent od dziadków troszke kaski żeby coś młodej kupić....i kupiłam no ale to już koncówki wyprzedaży i przebrane ale gdybym miała wiecej w portfelu to już bym Ize na wiosne obkupiła bo są już nowości wiosenne.

nocnik w końcu kupiłam taki z pozytywką....narazie w zabawkach wylądował za jakiś czas przeniesiemy do toalety. a potem może usiądzie sama ? zobaczymy.

witam świerzynkę....aniu witamy rozgość sie....szybka męska decyzja o następnym potomku brawo brawo.
 
reklama
Diablica- fajnie ,że jesteś:-)
a ja już szykuję obiadek ziemniaczki są jeszcze kotlety i siadamy do stołu coś nie mogę się dziś wyrobić ,a jeszcze będę miała gościa koleżanka dawno nie widziana wpadnie do mnie na kawkę.
 
zrobiłam żółty ser i zupke na obiad i tak sobie myśle czy jeszcze nie zrobić czekolady domowej na deser...ale mi sie już nie chce....coś mnie chyba wzieło bo kiepsko sie czuje....
 
hej ja na chwilkę chciałam was prosić o trzymanie kciuków za mnie i moją pociechę bo idziemy do szpitala na badanie ph metri jestem tak zestresowana że chyba nie usnę dzisiaj:-(
 
Magdzik - trzymam kciuki w takim razie&&&&&&&&&&&&
Diablica - ale się rozpracowałaś dzisiaj:-)
a u mnie była koleżanka się nagadałyśmy za wszystkie czasy:)
 
witam ja tylko na chwilke nie mam kiedy do was zajrzec :)
zyje caly dzien z mala buszowalam a wczoraj nie bylo mnie caly dzie nw domu
 
witam
nie nadrobie was nie ma szans

kobietka, ania zdrowka dziewczyny..
diablica nocnik zakupiony mowisz:) fajnie ciekawe jak bedzie .... &&

pozdrawiam was girls
ide spac bo padam na cycki
 
reklama
Daga, Ty urodziłaś prawie 4,5 kg dziecko ?! kobieto ! jak ? przecież ty taka drobna jesteś !:szok:

Magdzik, trzymam kciuki ! a co to jest za badanie ?

Moja koleżanka w nocy urodziła i się ekscytuję jak głupia, jakbym sama co najmniej urodziła :tak: ach te emocje porodowe
 
Do góry