reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
JustK jak go te brudne naczynia do szalu doprowadzaja to nich sam je myje! ja tam myje naczynia raz dziennie jak zanim pojde spac .

Karola a TY wiesz ze mozesz żądać wymiany telefonu na nowy ! moj sie wkurzyl i im teraz powie ze chce nowy. zreszta oni sami powini powiedziec bo 3 razy juz byl na gwarancji

Magdzik zdrowka dla Kacperka !!! od czego mu sie ta przepuklina zrobila. Pati mial jkos kolo miesiaca jak mu sie taka tyci tyci zrobila i moja tesciowa stwierdziła ze mu sie to odplaczu zrobilo bo nikt sie nim nie zajmuje:baffled:.

Wisieńka dobrze, że z serduszkiem wszystko dobrze !!!!

Karola o kurcze, Twoj synek ma powazna wade serduszka???


co do wstawania w nocy to jak juz jest moj chlop w domu to sa dwa wyjscia. albo mnie budzi zebym wstala albo "budzi sie" juz jak mam mlodego na rakach:eek:


u mnie dzis na obiad tylko krupnik
 
zajrzalam do mamus blizniakow wczoraj i sie z szkowalam . byla tam tak jedna ktora sie niby spodziwala trojaczkow i okazala sie trollem :szok::szok::szok: po co to ludzie robia? ciekawe czy to chora psychicznie baba czy zboczony facet . mialam z nia kiedys krotka stycznosc na mamusiach w 2012 jak pisala ze jest w ciazy blizniaczej tylko w tedy pisala z innego konta

ludzie sa głupi
 
Bunny- też nie rozumiem tych trolli , po co i na co im takie wymyślanie , no chyba ,że to chora osoba jest to wtedy choroba by ją tłumaczyła.
Wisieńka- chętnie podzielę się powerem z Tobą, ja już obiadek mam uszykowany teraz czekam na M , a wieczorem może na jakieś piwko wyskoczymy był u mnie brat cioteczny M i chciał się właśnie na piwko umówić ma do mnie dzwonić jak M wróci żebyśmy się ugadali konkretnie.
 
Wisieńka, jak karmisz to @ nie powinna tak szybko wrócić. Od mojego porodu minęło 1,5 roku i też jeszcze nie miałam, ale testów ciążowych kilka zrobiłam w tym czasie ;)

Z Mackiem nie miałam 9 miesięcy:-DA testy tez szły jak woda:-D Gdyby nie cc to bym się nawet nie obraziła
Bunny odkąd jestem na BB przerabiałam już kilka troli jedna nawet włamała sie na konto koleżanki i pokasowała jej awatary, zdjęcia i albumy. Najgorzej jak zaprosi się trola do grup zamknietych bo tam wymienia się kontaktami
kobietka Omajgot, kiedy ja wychodziłam ostatnio:szok:
Mam trochę czasu dla siebie w końcu. Małą śpi a chłopaki dyskutują a ja sobie cichaczem na bb:-D
Mamy dyniobranie. Zamroziłam juz kilka woreczków i jemy nałogowo:-D Zupki i sosy:-D
 
Jord na staraczkach 2011 była dziewczyna, która nie pisała żadnych rewelacji a tylko, ze się starają i o sobie zwykłe rzeczy i też okazało się, ze troll. Było ich tam kilka pod rząd aż się zaczełam zastanawiać czy wierzyć komukolwiek kogo nie mam na NK, Fb czy z kim nie widziałam się.
 
reklama
Jord ta jedna wbiła się mojej kolezance na profil i admini zaczęli to sprawdzać. Kilka poprzednich po prostu złapałyśmy kilkukrotnie na jakiś kretactwach i wyszło samo. Jedna pisała z 3 kont ale bardzo podobnie i kapnęłyśmy się. Potem admini to posprawdzali i ban. Jedna z nich miała 16 lat. Dziwi mnie to tez po co? Zwłąszcza, ze to forum dla mama a nie jakies młodziezowe czy partnerskie
 
Do góry