reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
JustK- no no to będzie się działo:-D
Ja dziś otwieram winko do obiadku za dużo nie mogę pić ,ale troszkę na nastrój , chyba mi sie udziela:-D, a mamy dobre winko domowe z malin.

Jord- mi też burczy już ,ale czekam twardo na M niebawem będzie więc będę uciekała bo mnie podsiądzie przed monitorem.
 
Kobietka, w brzuchu mi burczy jak czytam Twoje posty. Nawet otworzylam cd roma z nadzieja, ze mi talerz ze srodka wyjedzie, ale niestety :(

poprawiłaś mi humor :-D:-D:-D


co tak skromnie laseczki z pisaniem ???

czy WY tez ciagle sprzatacie bo ja mam tego serdecznie dosyć !!! co najlepsze sama ten balagan robie :angry: przez to ze nie umiem odlozyc wszystkiego na swoje miejsce albo upycham gdzie popadnie. wiec od poniedzialku robie tak
wstaje sprzatam,
klade spac mlodego- sprzatam,
na wieczór- sprzatam
wstaje i pierwsze co robie to balagan :-D.

a jak przyjedzie Piotrek to sprzatam po nim czasem. chodz statnio po serii kłótni zaczął naczynia brudne zanosic do zlewu i tylko to wszedzie sa jego skarpetki i ciuchy . co ja mam zrobic zeby moj łosiu zaczął mi pomagac w domu ??? przecież on nawet smieci nie wyniesie . ostatnio sie zdziwil dlaczego wszystkich mu rzeczy do pracy nie wyprałam to mu powiedzialam ze piore to co mam w koszu i nic po za koszem mnie nie interesuje . ciekawe czy pomoze chodz watpie:crazy:.


musze jeszcze dzis włączyc pranie. wczoraj kupilam młodemu kurtkę za 5 zł w lumpku ktora wyglada na nie używaną :-) moja pierwsza upolowana rzecz
 
Ostatnia edycja:
Diablica jak miło że jestes !!! opowiadaj jak przygotowania!!!

ja wczoraj odebralam tel od naprawy i musze znowu zniesc 4 raz :angry::wściekła/y::angry:. nie naprawili tylko jeszcze bardziej sknocili
 
reklama
Do góry