reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

Wisieńka, widzę że gustujesz w curry ;) Danie brzmi pysznie, myślę że w najbliższej przyszłości zagości u nas na stole.

Bella, zdrowiejcie! Ja z Mała zawsze choruję w duecie, jedynym wyjątkiem była 3dniówka, która mnie ominęła ;)

Magdzik, to co piszesz o tej trollce, no chyba gorszej historii nie mogła sobie wymyślić. Pewnie nigdy nie była w ciąży i nigdy dzieci nie miała, gdyby miała to nigdy przenigdy by tak nie żartowała. już wolę te opowieści o 15raczkach.
 
reklama
Wiesieńka a jak Ty robisz ten wieniec adwentowy?

Wianek ze świerka czy świerku (?) , czerwone 4 świece, czerwone ozdoby i w kazdą z adwentowych niedziel zapalamy świecę 1-2-3-4. Szybciej się czeka i jest bardziej świątecznie:tak:
Jord Curry wpadło mi pod ręke:-D Improzwizuję czasem, ostatnio często. łączę i dzielę smaki :-D

Oto on:-D
20111125444.jpg
 
Ostatnia edycja:
Diablica w wolnej chwili wejdz i napisz jak bylo na roczku i jak sobie dalas rade z przygotowaniami. mam nadzieje ze wszystko sie udalo


az mi sie wierzyc nie chce ze nikt nie zajrzal przez weekend:-(


poklucialam sie z Piotrkiem o to ze zrobil sobie ze mnie służącą a ten sie wielce obrazil i wyszedł z domu . jestem wsciekla zwlasza za to ze mi powiedzial ze to on zarabia. az sie poryczalam . uzgodnilismy razem ze ja wychowuje dziecko- dzieci za jak pojdza do szkoly to wtedy zaczne czegos szukac. najchetniej bym go teraz w dupe kopla


Wisienka sama to zrobilas. sliczny ten wieniec . zrob mi tez:-p
 
Diablica i od nas też wszystkiego najlepszego dla małej!! :)
Bunny nie przejmuj się faceci są mało inteligentni i nie pomyślą za nim coś klępną tylko paplają głupoty u mnie a piątek była avanti i też skończyła się na tym że P. wyszedł z domu a jak wrócił usłyszałam że go wyrzuciłam:-D:-D
 
Magdzik juz sie pogodzilismy a w ramach przeprosin dostałam patelnie :-D:-D:-D chcialam ja uzyc przeciwko niemu ale mi bylo jej szkoda.
a jak tam Kacperek ??? lepiej sie czuje???

no i w koncu nam nie powiedziałaś co Kacperkowi dajesz do picia w nocy?
 
reklama
Czesc dziewczyny jak tam po weekendzie!Ja juz w pracy niestety :-(Moje fdziecko niestety nadal chore więc cały weekend przesiedzielismy w domku!
Bunny tylko walnąc w głowe tych facetów co oni sobie myslą że my sobie lerzymy z brzuchami do gory i nic nie robimy!Twoj mąz powinien nosic Cię na rękach przeciez nic się samo w domku nie zrobi!Ale dobrze że przemyslał facet swoje zachowanie i przyszedł z orginalnym prezentem żeby przeprosic:)
Wisienka piękny wieniec adwentowy lubie taka atmosfer przedswiąteczna !
Diablica wszystkiego najlepszego dla Twojego słoneczka i pisz nam jak tam udała sie imprezka ,ale sadze że było rewelacyjnie i teraz odpoczywacie heheh
Magdzik jak jak synek sie czuje mam nadzieje że juz lepiej?!!buziaki dla Was!
Jordgubbe mam nadzieje że dzisiaj Twoj nastroj sie poprawił i jest lepiej chyba że nadal kiepsko to prosze zjesc solidny kawałek ciastka pysznego :)na poprawe humorku!
 
Do góry