reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
tysia- kciuki trzymam za bambino.....oby @nie przychodziła.....ibyła fasolina:tak:

jord-
jak ja znam ten strach....jak młoda teraz kichnie albo nie daj Bóg kaszlnie ja juz mam przerażenie w oczach....dla nas ta Zima była taką hard corowa traumą....no ale byledo wiosny....tzn.lata bez zarazków i choróbsk....my mamy teraz kwarantanne....nie odwiedzamy nikogo i ogólnorodzinny zakaz odwiedzania nas jest wystawiony
a jeśli chodzi o katar...klepać klepać klepac...podobno zapobiega oskrzelom...wiesz Rabkowa wiedza:cool2:

sylwia- no takiego porodu to i sobie życzę...raz dwa i hop....po bólu...sliczny syniu
 
Hej, dziewczyny

Sylwia moje gratulacje :) synek śliczny :)

Dziewczyny spróbujcie potestowac jeszcze za pare dni, ja robilam dzien po @ i kreska byla niewidoczna, tzn ja ja widzialam jak wytezyłam wzrok pod oknem ale mój juz nic nie widzial i tak bylo pare dni.
Ja sie zamartwiam bo w czw mam usg decydujace raczej o moim losie, bola mnie jajniki troche i podbrzusze nie wiem czy to dobrze, moze cos sie dzieje wkoncu, no i znow mam wzdęcia okropne;/ dalej nie plamie ani nic. jestem dobrej mysli, do konca jest nadzieja:)

usunelam suwaczek narazie bo jak patrze na niego to sie stresuje
 
O ja Sylwia gratuluje!!!
Piękny synek! Jak córeczka przywitała brata?

Kooope lat mnie nie było :p ale widzę ze Diabełek i truskaweczka jeszcze są :-)


Kasia Tobie też gratuluje :tak:
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny jestem i ja miałam gości najpierw ciocia potem jej córka dwa tygodnie mi zleciały z nimi jak z bicza strzelił :)
Sylwia - super ,że poród lekki miałaś , i gratuluję małego Mariuszka :):):)
Jord, Diablica, Bunny :*
Tysia - mnie już brzuch boli od rana i nic ,ale u mnie to mało prawdopodobna ciąża no chyba ,że jakiś cud:-D
trzymam kciuki żeby to była ciąża.
 
Dzieki wszystkim za trzymanie kciuków. Niestety (albo stety) @ dzis przyszła, wiec wlasnie pocieszam sie winkiem ;) Niech się szybko konczy i zaczynamy zabawe od nowa ;) W kolejnym cyklu testuje dopiero w 35 dc najwczesniej. Jakby mi przyszło do glowy robic wczesniej testy prosze mnie porzadnie kopnąć w d...ę. Z góry dziekuję ;)

Dobrej nocki.
 
Tysia- kochana tak mi przykro ,że do Ciebie przylazła ta małpa :angry: trzymam kciuki za kolejny cykl &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
do mnie też przylazła ,ale ja się jeszcze nie staram zacznę chyba latem bo zanim odstawię leki to trochę zejdzie a zanim jeszcze zajdę to też nie wiadomo kiedy to będzie.
 
reklama
Do góry