reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
witajcie:)
przyjmiecie mnie? zaczynamy starania jak tylko upłyną 3 miesiące od zabiegu czyli w styczniu, no może końcem grudnia ale to się okaże w praniu:tak:
 
Hejka dziewczyny - my już po imprezie:)..... ufffff..... chwila ciszy i relaksu się nalezy po takiej posiadówie:)
Pandora witam:) a tak w ogóle to widzę że mieszkasz niedaleko mnie:) I oczywiście życzę aby rok 2013 był dla Ciebie szczęśliwy....
Pozdrawiam i miłego wieczorku
P. S. Był dzisiaj braciszek ze swoją malutką córunią ma 2,5 mc-a i jest przesłodka:) mam nadzieję, że i ja za niedługo będe nosiła swoje maleństwo pod serduszkiem.
 
Wróciłam od lekarza i bede ryczec cały wieczór a wiec tak
Pani doktor bardzo miła i konkretna, przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad i rok temu przy ciazy wyszło ze mam torbiel na lewym jajniku wiec pani doktor najpierw mnie zbadała, ptem wzięła wymaz a potem zrobiła USG i tak torbiel jak była tak i jest o wym. 46 x39 mm wiec spora i ona powoduje ze ten jajnik praktycznie nie funkcjonuje, od razu pod mikroskopem położna zrobiła powiew i wyszły same bakterie powiedziała ze dawno czegoś takiego nie widziała, przepisala mi progesteron w dużej dawce żeby spowodować wchloniecie sientej torbieli, wypisala mi kupę badań miedzy innymi marker nowotworowy i powiedziała ze lepiej sie teraz nie starać bo trzeba to wszystko sprawdzić te hormony, mam zrobic tez test glukozy, i wiele innych. Powiedziała ze gdyby sie zdazylo zapłodnienie to ona będzie robic wszystko żeby utrzymać ciaze ale na min 2-3 miesiące lepiej poczekać. Jestem załamana i jeszcże ten marker ca125 kuzwa na grom ja taka mądra jak bym nie miała pojęcia o tych badaniach to bym żyła w nieswiadomosci bo ona mi nie powiedziała ze to marker nowotworowy. Poryczalam sie jak bobr i dalej mi sie płakać chce :-( a i powiedziała ze musze zmienić dietę zero cukrow prostych, weglowodanow, słodkich owoców bo bakterie sie tym żywią. Także tak sie sprawy maja
 
reklama
hej!
marcia trzymaj się!Porobisz badania i będzie dobrze!
Dzisiaj dzień mi zleciał na zakupach typowo wykończeniowych do domku..
Nadal nie mam @ mierzę sobie temperaturkę mam 37.0 prawie caly czas od 2 tygodni z 2 dniową przerwą bo wtedy mi spadła do 36,7 potem 36,8 i na 3 dzień 37,1 także tak to ze mną jest teraz....
 
Do góry