reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

Łeeeee!! A ja nawet nie zdążyłam kciuków zacisnąć a Ty już spowrotem!! Kochana ogromnie się cieszę ze z dzidzia wszystko dobrze :-) Buziaczek w brzusiood cioci :*
 
reklama
Ja też w 16 tygodniu :-) Dla mnie uczucie za pierwszym razem jakby ktos pukał mi palcem, opuszkiem od środka a od razu za chwilę jakby ten palec płynął po wewnętrznej stronie brzuszka :-) I od tego momentu już tak codziennie.... Ahhh :-)
 
oh tak.....ciąża w początkowych miesiącach to naprawde świetna sprawa....im dalej w las tym u mnie było gorzej....wielgaśny brzuch spuchnięte nogi,gigantyczne cycki, hemoroidy, zatwardzenia, potem to ja już cała opuchnięta byłam....no i nie możnośc spania na brzuchu..........tego nie cierpiałam najbardziej.
 
No spania na brzuchu to mi też brakowało najbardziej. Mnie tylko dokuczały skurcze nóg w nocy, w pierwszym trymestrze zatwardzenia. Nie było wymiotów, zgagi, opuchniętych nóg... Zobaczysz Kochana, przy drugim będzie lepiej ;-) A to już niebawem!!! :-D
 
reklama
no ja końcówki to już niezbyt lubiłam...bo....ja musiałam sie nachylać do pieca żeby popiół wygarnąć to prawie szpagat musiałam zrobić co wiadomo że z brzuchem w 8-9 miesiąccu łatwe nie jest....no i ogólnie cięzko było mi chodzić stopa urosła mi do rozm.41-42....i wchodziłam tylko w japonki co w listopadzie troszke zalatuje sado macho. a ruchy młodej w brzuchu uwielbiałam i nigdy nie kopneła mnie tak zeby bolało....ach...
 
Do góry