reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
Kobietka, tak dla odmiany ci gocie, co ;-)

Ania, rozumiem Cie az za dobrze. Jak siedzialam w domu przez 3tyg z chorym dzieckiem to juz obie wychodzilysmy z siebie. Wy chociaz na spacer mozecie, a dzis tak slonecznie ze az sie prosi :)
Przynajmniej u nas slonecznie.

Diablica, Bunny, Karola, Magdzik - gdzie wy sie ukrywacie?
Ja chora jestem i nie wychodze juz na dwor od 3 dni. Bo ledwo zyje. :( Moze jutro jak mi przejdzie troche :(
 
Hej dziewczyny

oj m też dopiero po 3 tygodniach wyszliśmy z domu. A Filip poprost7u w tym czasie roznosił chałupę. Wszędzie było go i jego zabawek pełno. Kaszmarek, ale wiosna idzię więc spacery będą częściej i dłuższe
 
Jestem jestem .

Byliśmy u lekarza z młodym. Tak jak myślałam gardło załatwione. Antybiotyku nie dostaliśmy hura za to mamy pulneo. Chyba sie od niego zaraziłam bo już mnie gardło drapie i odkręcił sie kran w nosie.
Młode zaraz dostanie am i niech idzie spać a ja ogarnę domek. Piotrek z kolega takiego błota nanieśli ze mam ochotę kogoś zabić. Oni uciekli a ja nawet nie zdążyłam zacząć krzyczeć. Chyba do niego zadzwonię i mu wygarne wrrr.

Tak w ogóle to jestem w szoku moja kuzynka lat 18 wstawiła na nk zdjęcie córki. Nikt w rodzinie nie wiedział ze jest w ciąży nawet babcia (ktora też sie dowiedziała o prawnuczce z naszej klasy). Po co te sekrety? Nie ona pierwsza i nie ostatnia w młodym wieku dziecko urodziła. Ważne by dziecko zdrowo sie chowało i było szczęśliwe.
 
ja jestem czytam ,ale dziś weny brak jakoś tak:zawstydzona/y:
już trochę zmęczona jestem tymi gośćmi ciągle ktoś i nie mam czasu popisać chyba się odbiłam od forum
 
reklama
Anna ale jak was przesuną na listę 4 osobową to na tą samą pozycję co bylibyście na 3 osobowej wtedy skraca ci się czas czekania na mieszkanie tym bardziej że listy tworzone są tylko w styczniu więc jak złożysz wniosek w lutym to musisz jeszcze czekać rok żeby na listę się dostać przynajmniej tak jest na Woli
dziś była u nas pani z ops w sprawie pisma o przyśpieszenie tego mieszkania i podeszła do mich teściów i wprost zapytała ich o picie alkoholu i o to że musiałam w nocy z dzieckiem uciekać z domu i teraz teściowie się nie odzywają do mnie:/ czasami już mi ręce opadają i nie wiem co robić :-(
przepraszam że tak krótko i tylko o sobie ale jestem u mamy i robimy faworki :p
 
Do góry