reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

hej :) dziś byliśmy na ostatniej już kontroli po operacji rana się już prawie zagoiła :) tylko w szpitalu moje dziecko przeszło same siebie darło się wniebogłosy jak mu nie pozwalałam na wchodzenie po schodach czy coś tupało rzucało się na ziemie ludzie patrzyli na mnie jak na idiotkę która nie umie zająć się własnym dzieckiem i nawet ja mam już wątpliwości czy nadaję się na mamę dwójki dzieci skoro z jednym nie daję sobie rady :zawstydzona/y:
 
reklama
Magdzik - a nie mając żadnego nie zastanawiałaś się czy dasz radę z 1? :-) Dasz, nie będziesz miała wyjścia.. ;-)
 
Magdzik- poradzisz sobie ,dzieci mają takie zagrania ,ale dasz radę ja w Ciebie wierzę:-)
ja się teraz zastanawiam czy z jednym dam radę :-D
cieszę się ,że wszystko się pięknie goi
Jord,Lile witam doczytałam tylko ostatnią stronkę wybaczcie dziś ja byłam w gościach dla odmiany a co ,
zabieram się za obiadek bo M wrócił ,ale poszedł do garażu więc mam czas na pichcenie dziś zupka śledziowa i ziemniaczki w mundurkach
 
Oj chyba każda matka ma chwilę zwątpienia we własne możliwości. A później wracamy ze dwojoną siłą do działania:tak:

Dziewczyny mnie mniej bo teściowa ma za 2 tygodnie operację na kręgosłupie i nie wiadomo jak to będzie po, i teraz muszę z nią pozałatwiać wiele rzeczy. Żal mi kobietki bo jest naprawdę super babką i traktuję ją jak mamę :tak: a ona mnie jak córkę :tak: i tak jakoś smutno przez to:cool:
 
Ja również się witam!!
U nas za oknem plucha, deszcz i generalnie bardzo nieprzyjemnie, takze na chwilę obecną spacerek sobie podarujemy...
 
Hej dziewczyny pogoda jakby tu rzec depresyjna. Wiatr, deszcz i zimno.

Kobietka dzięki, kciuki na 1000% się przydadzą

Anna a kiedy robiłaś ostatni??

Paulinka witaj! My też będziemy pewnie koczować w domu:baffled:
 
reklama
Do góry