reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

Ale najpierw M. musi przepracować 6 miesięcy na umowie o prace. a poki co jest na okres probny. Wiec i tak musze w takim razie czekac.
 
reklama
kobietko nie dziwię sie ze jesteś już tymi gosćmi zmeczona... Wszystko fajnie ale co za dużo to nie zdrowo... Ściskam :*
diablica cos tak Kochana zamilkła nam ostatnio...?
jord i jak spotkanie z koleżanką?? :)
bunny zdrówka dla Was!! I faktycznie dziwna i zarazem śmieszna syt z tą kuzynką... Tyle miesięcy ukrywałaciążę i nic nie powiedziała a teraz oficjalnie wrzuca zdj na nk... Dziwne.

A ja dzisiaj trzymałam w ramionach wczoraj urodzonego Kamilka... Kochane maleństwo, taka kruszyna pomimo że ma ponad 4kg, poplakałam się jak szwagierka opowiadała jak przebiegal poród, jak jej mąż pomagał i jaka jest szczęśliwa... Kurcze zachciewa się, naprawdę... :-)
A moja siostra dziś była na drugiej wizycie u swojego ginekologa. Ciekawa jestem jak tam jej maleństwo, biedaczka sie stresowała czy wszystko bedzie dobrze... Narazie nie odbiera, jak to ona, więc czekam az oddzwoni :-)
 
nie było mnie 2 dni i tyle napisałyście że chyba nie nadrobię :-) Szczególnie odniesień do starszych postów..

Kurcze, dlaczego tak jest, że jak się chce zajść i nie może to _wszystkie_ znajome dookoła zachodzą w ciążę?
 
reklama
Do góry