reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

zonqa- w takim razie co z nimi ? to ich pierwsze dziecko a obydwoje sie nie potrafia nim zajac , moj maz muis pare raz dziennie do nich isc i im mowi co maja robic wkurza mnie to powoli , caly czas dzwonia i pytaja czemu ich dziecko placze...... i zeby przyszedl malego uspokoic....
 
reklama
wogole nie mam zamiaro go zmuszac ani krzyczec na niego teraz staram sie pytac czy chce zrobic kupke na nocnik bo wiem kiedy idzie w ustronne miejsce jak sie zgodzi to oki jak nie to nie bede rozpaczac!
 
Joweg nie wiem jak to w Niemczech wygląda może położna środowiskowa im by wytłumaczyła jak zajmować się dzieckiem albo ich wysłać do szkoły rodzenia na zajęcia pt jak pielęgnować niemowlę:eek:
 
joweg- 2 tygodniowe maleństwo większość czasu śpi z tego co pamietam i nie otwiera oczy na tyle zeby popatrzeć sobie na tv....a jeśli non stop im płacze to powiedz im że ma kolke i niech sobie na ten temat poczytają....chociaż kolka to też gdzieś od około 3 tyg. dopiero. wiec może poprostu głodne bo taki dzidul to co 2-3 godz by jadł.ale z tym tv to przegięcie....mogą sobie położyć dziecko koło tv ale ono nawet nie zobaczy tv bo widzi na odległość 25cm i to czarno biało.
 
Joweg- to co oni z księżyca spadli nie wiedzą ,że dziecko nie widzi tv co za ludzie:no:
ja właśnie wzięłam się za smażenie naleśniczków więc będę z doskoku
 
dziewczyny młodzież śpi...ja sobie siedze chwilkę na necie i czytam różne różności....powiem wam że teraz w tych czasach to dziecku najlepiej gps założyć jak gdzieś sie idzie bo jak tak czytam to takie porwanie jak tej półrocznej Madzi to coraz częściej sie zdarza....wkleiłam wam link do strony na bb gdzie piszą na ten temat jeden przypadek podobno był nawet w Krakowie Jordzik....to już nie tv
 
haloł.... 1326826798_by_lopez777_500.jpg
 
reklama
My właśnie wrócilismy od znajomych, którzy mają prawie 3 miesieczną Julcię. Boziu taka kruszynka! Ona teraz waży tyle ile Dawid przy narodzinach :-D Bałam sie ją wziąść na ręce, już zapomniałam jak to było kiedy Dawcio był takim maleństwem. No ale Julką był oczarowany i to już jego.... 3 narzeczona ;-)

U nas tv leci tylko rano (ddtvn) a później dopiero wieczorem jak siedzimy z R. Mały w zasadzie się tv nie interesuje, tylko jak leca reklamy. A bajki czy jakaś viva to już wogóle olewka totalna...

jord no, mrozik już konkretny przyszedł... Ja to już jesienią nie ruszam sie z domu bez rękawiczek bo łapki mi strasznie szybko marzną, nawet jak na śmietnik idę to zakładam ;-)
 
Do góry