reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

paulinka109- no witamy gdzie nam wsiąkłaś? pamietam cie pamietam pewnie że możesz....ba nawet powinnaś jesli planujesz dalej dzidulka na 2013.
 
reklama
Paulinka109 witamy witamy. Gdzie byłaś jak Cię nie bylo?

Kobieta ja też nie lubię styp. W listopadzie umarł mój chrzestny a stypa byla na 150 osób, normalnie wielkie wesele. Na koniec dla takiej najbliższej rodziny nawet wódka sie znalazła.

JusK przedewszystkim nie powinni Cię zmuszać. Każdy powinnien mieć czas by w spokoju przeżyć straty

Dziewczynki już za chwilę już za moment zaczniecie sie starac o dzidzi. Już nie mogę sie doczekać tej radości z waszych dwóch grubych kreseczek czekania za wynikami testów. Oj bedzie sie działo.
 
Paulinka- witaj fajnie,że jesteś:-)
no ja tak jak Bunny nie mogę się doczekać tych wszystkich emocji testów itd ,a to już tak niedługo:tak:
Bunny- no to faktycznie spore było to przyjęcie tutaj było uszykowane na 70 osób tak na oko.
 
kobietko wiec i ja zaliczam się do grona osób nielubiacych styp. Po samym pogrzebie jestem zazwyczaj tak wypompowana z emocji że siedzenie na stypie jest istną meczarnią, zerkam tylko na zegarek ile jeszcze...
bunny ahhh duzo by gadać... Mieliśmy spore zawirowania bankowo-sądowe i pochłaniało to max naszego czasu i uwagi. Na szczęście powoli się wszystko wyjaśnia i zmierzamy ku dobremu końcowi, dlatego tez i powróciłam do Was :)
diablico tak u nas nic się nie zmieniło. Nadal planujemy nasze kolejne maleństwo na 2013

A wczoraj odwiedziła mnie siostra. No i tak siedząc przy kawce i ciachu ni z tąd ni owąd wyciaga mi zdjęcie usg... Jest w ciąży!! :D Aż się popłakałam z radości bo starali się od lipca no i w końcu im się udało :) Aktualnie zażera się jabłkami i mandarynkami i mówi że czuje ze to będzie chłopiec, zobaczymy :)
 
Paulinka dobrze ze już jesteś z nami no i ze problemy powoli odchodzą w dal.
Gratki dla siostry wiem jak to jest czekać długo na fasolke o aniołka mojego staraliśmy sie 7 miesięcy.
A co tam u Dawidka słychać ? Opowiedz nam trochę o nim.
 
jord :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: eh nie gadaj, wstyd mi ze tak zniknełam i nic nie napisałam... PRZEPRASZAM WAS WSZYSTKIE NAJMOCNIEJ :*:*:* Też się cieszę ze kolejny dzieciaczek w rodzinie. Dawid ma już 4 kuzynki, za jakiś tydzień urodzi się pierwszy kuzyn więc i liczymy na kolejnego, muszą podgonić cos te chłopaki :D Mówisz ze u Was już bunt się zaczął... Ja chyba już zaczynam dostrzegać pewne objawy: gdy się zezłosci tupie nóżkami w miejscu i w gorszych przypadkach rzuca wszystkim co znajdzie wokół siebie. Czytam książkę "Język dwulatka" jest prześwietna :)

bunny obiecuję, ze teraz już będę Was męczyć codziennie :D A Dawiduś zdrowy i wesoły. Jakiś czas temu przeszedł jelitówkę MASAKRA. Długo dochodził do siebie i na szczęście wszystko juz jest dobrze. Ma dokładnie 86cm (mierzę go zaznaczajac mazaczkiem przy futrynie drzwiowej :D) i 14kg. Mamy już 11 ząbków i szykują sie kolejne. No i cóż, mój syn jak dla każdej mamy jest najcudowniejszy, najkochańszy, najsłodszy, najgrzeczniejszy (eeekkkhhhmmm tu bywa róznie) ;-) Kilka razy zdarzyła nam się kupka do nocniczka aż głupio się przyznac ale pierwszą uwieczniłam aparatem :D No i siku przed prawie kazdym kąpaniem (sadzam go zanim usłyszy wodę, w przeciwnym razie mamy potop). Doooobra kończe już bo nie będe miała o czym później pisać :-D

Ja rocznikowo 25 latek. Dawid urodzony 28.10.2010. Staranka luty/marzec 2013, a jak życie pomyślnie się ułoży to wcześniej :-)
 
hej...jestem na chwile ale zaraz lece spac....odzywaczajamy sie od nocnego podjadania cycucha i młoda czesto sie budzi co za tym idzie ja nie dosypiam....
Jordzik- nie łatwo jest zrobić dziecku zdjecie pierwszego zęba.....a zdjęcie pierwszej nocnikowej kupy hehe nie wiem czy w albumie wyglądało by ciekawie...pewnie każdy pytałby sie co to?
paulinka- my dzieci w podobnym wieku mamy....ale moja jeszcze nocnika nie zna....chyba musimy coś z tym zrobić.
No i 14kg to imponujacy wynik. moje dziecie też sie burzy...jak sie coś nie podoba.
 
reklama
Nasze sukcesy:
Bunny86- termin porodu: 01.09.2012
Karola- 27 lat, syn 2 latka, termin porodu 10.09.2012

Nasze starania- trzymamy &&

Sylwiad- ..22lata córka 18 miesięcy, starania rozpoczęte
Kinga- 26 lat, syn 5 lat, starania rozpoczęte
Edyta01 -28 lat, 3 synów, starania jak najszybciej się da

Poczekalnia
Zonqa-28 lat, syn 10.2009, starania kwiecień 2012
Phoenix- 27 lat, syn 2 lata 3 miesiące, starania kwiecień/maj 2012
Joweg- 20 lat, starania maj 2012
Jord- 28 lat, córka 05.2010, starania maj 2012
Trojan85- starania maj 2012
Diablica3010- 27 lat, córka 2010, starania maj 2012
Kamea- 28 lat, syn 2 lata, starania czerwiec 2012
Jagisia- 27 lat, syn 15 miesięcy, starania wakacje 2012
JustkK- 28 lat, syn 2lata i 3miesiące, starania jesień 2012
Paulinka109- 25 lat, syn 10.2010, starania luty/marzec 2013
Kobietka- 24lata, starania maj 2013
Paulina.oo- 19 lat, starania wakacje 2013
Ciocia Klocia-28 lat córka 6 lat, syn 4 lat, starania w planach


???
Wisieńka

Paulina witaj.

Dziewczyny jestem bardzo dumna z syna bo przez cały wczorajszy dzień ładnie wołał i robił siku i kupę na nocnik. Dwa razy zdarzyło mu się trochę popuścić ale to pikuś normalnie usmiech nie schodzi mi z buzi:happy::happy::happy:


Jord ja też czasam tracę cierpliwość zwłaszcza jak coś sobie wymyśli np ostatnio ubzdurał sobe że poduszki w naszym łóżko leżą nie na tych miejscach co potrzeba i płacz przez 40 minut że to nie tak powinno być mimo, że jak zmienialiśmy to i tak było żle:eek: więc trzeba czasem olać zachowanie dziecka i dac mu się wypłakać:sorry:
 
Do góry