reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
a no i przypadł mi w udziale 2000 post na 200 stronie:-D:-D:-D:rolleyes2::yes: dziewczyny jak ten nasz wątek daje rade hehehe

zonga- to tylko pozazdrościć, to planujesz syna dać do przedszkola teraz czy tak poprostu chodzisz bo ciekawe zajęcia? a co jest w takim Klubie Mam bo czytałam że coś takiego jest ale nie wiem dokładnie co i jak. Ma kontakt z iinymi dziećmi to dobrze. Ja to na wsi mieszkam i do najbliższego takiego Klubu mam z 30 km.
 
Ostatnia edycja:
Diablica-no dokładnie perspektywa jest , a tam wszystko na miejscu przedszkole po drugiej stronie ulicy , szkoła kawałek dalej, mała miejscowość ,ale jest apteka , poczta , bank no to właściwie wioska taka mała gdzie wszyscy się znają , bardzo miła atmosfera tam panuje.
To z postem się wstrzeliłaś przepięknie
:tak:
 
Zonqa wpisz mi datę porodu na 1 września tak zacisne nogi ze sie dzidzi urodzi w wrześniu

Dziewczyny jaka ja jestem dziś do niczego nie ma na nic siły. Najchętniej poszłabym spać no ale dziecko mi nie pozwala. Jak ma ktoś na zbyciu trochę energii to poproszę. Idę stekać mojemu mężowi mam nadzieję ze mi nie ucieknie
 
Bunny- ja Ci trochę energii pożyczę proszę : "energia":-):-D
Diablica- napal napal bo zamarzniecie , u mnie pięknie śnieg sypie ,a jak u Was?
 
JustK - oczy zakleja się, żeby rogówka nie wysychała :-)

Witam nowe (i "stare" też ;-)) dziewczyny :-)

Ja w najbliższym czasie mało co będę sie udzielała, bo mam strasznie dużo na głowie, tak czy inaczej pamiętam o Was :-)
 
reklama
nie no kobietka uśmiałam sie weź i mnie coś daj :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Bunny- no kochana powiem ci ze pan pogodynka dziś mówił że to takie ciśnienie też niskie jest i może dlatego taka śpiąca? No wiesz jak dziecko postanowi inaczej to i zaciśnięcie nóg nic nie da hehe.
 
Do góry