reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

W którym dniu cyklu robiłaś? Na kiedy miałaś termin @? Test wygląda super i bardzo gratuluję wyniku ❤ nie wadliwy tylko pozytyw 😛 mi dzień po dacie spodziewanej @ test wyszedł mi wyraźny z popołudniowego siku a na następny dzień miałam betę 129 💪 idź na betę i dawaj znać ile 😎
26 dzień, powinnam dostać @ ok 26-28.
Jestem zła, bo poszłam na tą betę wczoraj, a nie ma wyników do tej pory -,- pewnie dopiero w poniedziałek..
 
reklama
26 dzień, powinnam dostać @ ok 26-28.
Jestem zła, bo poszłam na tą betę wczoraj, a nie ma wyników do tej pory -,- pewnie dopiero w poniedziałek..
Nie denerwuj się, stres niewskazany 🙂 wszystko będzie ok, zobaczysz. Niektóre labo mają szybko wyniki, jak robię o 8 rano to o 16 mam wyniki w apce. Wyluzuj się, weekend przyszedł, spokojnie poczekaj do poniedziałku. Na teście ładnie widać kreskę 🙂
 
Hej. Jak samopoczucie u Was ? 😊 Chcę powiedzieć że co do aplikacji, kalendarzykow itd to ja już Nic nie kumam. Mam 4 apki i każda pokazuje mi owulacje w innym dniu. I jak tu coś pomajstrowac???😂😂
U mnie dzisiejszy dzień rozpoczęty od bieli vizira... Także chyba zostaje czekać na @, a w kolejnym cyklu mam plan olać aplikacje i testy owu, tylko ciekawe czy się uda wytrwać w postanowieniu ;)
 
Hej Dziewczyny!
Jestem tu nowa.
Pod koniec października odstawiłam krążek nuvaring, używałam go od marca 2019 r. Wcześniej kilka tabletek anty, łącznie 12 lat stosowania antykoncepcji.
Zaraz po odstawieniu krążka zaczęliśmy starać się o dziecko. W 9 dc zaczęło mnie boleć podbrzusze, później strasznie sutki bolały. Wszystko przeszło ok. 18 dc.
Wczoraj robiłam kontrolnie usg tv, okazuje się, że nie ma pęcherzyka graffa, nie ma ciałka żółtego, w zatoce douglasa brak płynu, endometrium 7 mm. Wszystko wskazuje na to że nie miałam owulacji w tym cyklu i mogę nie dostać okresu. Lekarz powiedział że jak za 2 tygodnie nie dostanę okresu to mam przyjść na wywołanie tylko zastanawiam się po co skoro normalnym jest, że nawet do 3 miesięcy po odstawieniu mogę nie mieć okresu.
W każdym razie dołączam do forum i chętnie z wami popiszę! Pozdrawiam
 
reklama
Do góry